Sarayönü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sarayönü Otogarı
place
Fatih, Terminal Sk. No:1, 42430 Sarayönü/Konya
local_phone
+903326172787

Şehir Merkezinden Sarayönü Otogarı'na Ulaşım

Konya'nın küçük ilçelerinden biri olan Sarayönü’nün otogarı’na hem ilçe içinden hem de Konya merkezi ve diğer ilçelerinden ulaşım için belediye otobüsleri, ALTUS otobüsleri, taksiler ve ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Sarayönü İlçe Tarım Müdürlüğü ve Sarayönü Kaymakamlığı resmi daireler önünde; Ankara Caddesi, Evren Caddesi Caddesi ve Konuklar Caddesi gibi pek çok büyük caddede ve Ladik Mahallesi, Saraç Mahallesi, Batı İstasyon Mahallesi, Fatih Mahallesi gibi büyük mahallelerde duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle her 15 dakikada bir otogara ulaşmanız mümkün

Konya ALTUS sistemine bağlı belediye otobüsleri ise Başhüyük-Konar-Akdoğan-Sarayönü, Gözlü-Sarayönü, Ladik-Sarayönü ve Kurşunlu-Sarayönü rotalarına göre 07:30 ile 17:05 arasında yolculara hizmet sunuyor.

Minibüsler

Sarayönü minibüslerini de hem Konya merkezinden ve 31 ilçesinden hem de köylerden otogara ulaşım için tercih edilebilir. ALTUS otobüslerine göre çok daha geniş bir güzergâhları olan bu minibüsler 30 dakikada bir otogara hareket ediyor.

Taksi

Küçük bir ilçe olduğu için az sayıda taksi durağının hizmet verdiğin Sarayönü'nde Tahir Çelik Caddesi üzerinde durağı bulunan ve 7/24 saat açık olan Ceylan Taksi’ye 0543 795 66 20 numaralı telefonla ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak otobüs saatinizden önce otogarda olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

Sarayönü Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  7 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  8 /Hava Durumu
 • Salı
  9 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  10 /Hava Durumu
 • Perşembe
  8 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less