Sarayönü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sarayönü Otogarı
place
Fatih, Terminal Sk. No:1, 42430 Sarayönü/Konya
local_phone
+903326172787

Şehir Merkezinden Sarayönü Otogarı'na Ulaşım

Konya'nın küçük ilçelerinden biri olan Sarayönü’nün otogarı’na hem ilçe içinden hem de Konya merkezi ve diğer ilçelerinden ulaşım için belediye otobüsleri, ALTUS otobüsleri, taksiler ve ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Sarayönü İlçe Tarım Müdürlüğü ve Sarayönü Kaymakamlığı resmi daireler önünde; Ankara Caddesi, Evren Caddesi Caddesi ve Konuklar Caddesi gibi pek çok büyük caddede ve Ladik Mahallesi, Saraç Mahallesi, Batı İstasyon Mahallesi, Fatih Mahallesi gibi büyük mahallelerde duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle her 15 dakikada bir otogara ulaşmanız mümkün

Konya ALTUS sistemine bağlı belediye otobüsleri ise Başhüyük-Konar-Akdoğan-Sarayönü, Gözlü-Sarayönü, Ladik-Sarayönü ve Kurşunlu-Sarayönü rotalarına göre 07:30 ile 17:05 arasında yolculara hizmet sunuyor.

Minibüsler

Sarayönü minibüslerini de hem Konya merkezinden ve 31 ilçesinden hem de köylerden otogara ulaşım için tercih edilebilir. ALTUS otobüslerine göre çok daha geniş bir güzergâhları olan bu minibüsler 30 dakikada bir otogara hareket ediyor.

Taksi

Küçük bir ilçe olduğu için az sayıda taksi durağının hizmet verdiğin Sarayönü'nde Tahir Çelik Caddesi üzerinde durağı bulunan ve 7/24 saat açık olan Ceylan Taksi’ye 0543 795 66 20 numaralı telefonla ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak otobüs saatinizden önce otogarda olabilirsiniz.

Sarayönü Ortalama Sıcaklık
 • Cuma
  23 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  22 /Hava Durumu
 • Pazar
  26 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  25 /Hava Durumu
 • Salı
  20 /Hava Durumu
expand_less