Kadınhanı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kadınhanı Otogarı
place
Tepebaşı, Venüs Sk. No:1, 42800 Kadınhanı/Konya
local_phone
+903328342010

Kadınhanı

Kadınhanı Terminali Hakkında

Konya iline bağlı Kadınhanı ilçesi, Afyon ve Konya arasındaki karayolu üzerinde bulunuyor ve bu yüzden bir mola noktası olarak da kullanılıyor. Küçük bir otobüs terminali olarak yolculara ihtiyaç duyabilecekleri temel olanakları sunan terminalde molalarla hizmet veren bir restoran, çay içebileceğiniz bir kafe, alışveriş yapabileceğiniz bir market, tuvalet, mescit, bilet satış ofisleri ve bekleme alanları bulunuyor.

Kadınhanı Terminali’nde çoğu yerel olmak üzere az sayıda otobüs firması bulunuyor ve terminalde her saat başı Konya’nın yanı sıra Akşehir, Afyon ve Aksaray’a da düzenli olarak otobüs bulabilirsiniz. 24 saat açık bir taksi durağının bulunduğu terminalde yolculara halk otobüsleri ve minibüsler de hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Kadınhanı Otogarı'na Ulaşım

Kadınhanı Terminali, ilçe merkezinden oldukça uzak bir noktada bulunuyor ama yolculara sunulan pek çok ulaşım aracından birini seçerek kolayca istediğiniz saatte terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

İlçe merkezinden her yarım saatte bir terminale hareket eden minibüsler ile ilçenin her semtinin yanında Konya’nın diğer ilçe ve köylerinden de terminale ulaşım var.

Halk Otobüsleri

İstasyon Caddesi, Zeki Altındağ Caddesi ve Konya Caddesi gibi pek çok ana caddede ve merkezi noktalarda durakları bulunan halk otobüsleriyle de 10 dakika içinde otobüs terminaline ulaşabilirsiniz.

Taksi

Cumhuriyet Sokak’ta hizmet veren Çiçek Taksi ve Ünveren Caddesi üzerinde durağı bulunan Merkez Taksi ile de 24 saat Kadınhanı Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less