Akşehir Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akşehir Otogarı
place
İstasyon Mah. Ahşehir Otagarı No:6, 42550 Akşehir/Konya
local_phone
+903328135291

Akşehir

Akşehir Terminali

Konya’nın Nasrettin Hoca ile ünlü ilçesi Akşehir’in terminali, küçük ama pek çok olanağa sahip modern bir otobüs terminali olarak öne çıkıyor. Akşehir Terminali içinde onlarca otobüs firmasının ofisi, dinlenme alanları, restoranlar, kafeler ve güzel dinlenme alanları bulunuyor.

Başta Anadolu şehirleri olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferleri düzenlenen Akşehir Terminali, ilçenin çevre yolu üzerinde bulunuyor ve terminale ilçe merkezinden dolmuşlarla, belediye otobüsleriyle ve otobüs servisleriyle kolayca ulaşılabiliyor. Nasrettin Hoca Türbesi ve Güdük Minare gibi önemli tarihi ve kültürel yerlerden dolayı hem Türkiye’nin her yerinden hem de dünyanın dört bir yanından turist çeken Akşehir ilçesi, özellikle temmuz ayında Nasrettin Hoca Şenlikleri düzenlendiği zaman çok yoğun oluyor ve Akşehir Terminali otobüs firmaları bu dönemde ek seferlerle binlerce insana rahat bir ulaşım sağlıyor.

Şehir Merkezinden Akşehir Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezi çıkışında çevre yolu üzerinde bulunan Akşehir Terminali’ne 24 saat ulaşabileceğiniz pek çok ücretli ve ücretsiz ulaşım aracı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Pek çok otobüs firmasının ilçe merkezindeki bilet satış ofislerinin önünden her yarım saatte bir kalkan ücretsiz ücretiz yolcu servisleri bulunuyor. Yolcu servisleri ile otobüs kalkış saatinden 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçede her semtte belediye otobüsü durakları bulunuyor. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar bulabileceğiniz belediye otobüsleriyle 10 dakika içinde terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Yolcuların terminale kolayca ulaşabilmesi için hizmet veren şehir içi minibüslerinin yanı sıra Konya, çevre ilçeler ve köylerden de terminale ulaşabileceğiniz dolmuş hatları bulabilirisiniz.

Taksi

Akşehir Caddesi ve Sanayi Bulvarı gibi merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilir ve kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less