Karatay Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karatay Otogarı
place
Akçeşme, Pısılı Sk. No:2, 42020 Karatay/Konya
local_phone
+903323512921

Şehir Merkezinden Karatay Otogarı'na Ulaşım

Konya'nın en yoğun nüfuslu ve büyük merkez ilçelerinden olan Karatay’ın merkezinde güzel bir konumda yer alan Karatay Otogarı, tarihi ve turistik mekanlarıyla ilgi gören ilçeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerle oldukça hareketli. Otogara yolcuların kolayca ulaşım sağlayabilmesi için Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ALTUS belediye otobüsleri, taksiler, ilçe içi ve ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

125A, 25A, 3A, 64, 65A ve 88A numaraları ALTUS otobüslerinin hem Karatay’da hem de Konya içinde geniş güzergâhları var. Her 15 dakika bir hareket eden bu otobüslerle Selçuk ve Meram'ın yanı sıra Konyaaltı Belediyesi, Piri Esat Caddesi, Mevlânâ Müzesi KTO Karatay Üniversitesi gibi pek çok noktadan otogara gidebilirsiniz.

Minibüsler

Karatay içi hizmet veren minibüsler de belediye otobüsleri gibi geniş bir güzergâha sahip. Minibüslerin Mevlânâ Müzesi, Olimpiyat Parkı, Aşkar Höyüğü, Boncuklu Höyük, İstiklal Şehitler Abidesi, Obruk Gölü ve Selimiye Camii gibi pek çok turistik noktanın yanında her cadde ve mahallede de duraklı var.

Otogara ulaşım için ilçeler arası hizmet veren minibüsler ise her yarım saatte bir Konya'nın 31 ilçesi ile hemen her köyünden Karatay Otogarı’na ulaşım hizmeti sağlıyor.

Taksi

Cemil Çiçek Caddesi üzerinde hizmet veren Konya Adliye Taksi’ye 0555 880 30 00, İstanbul Caddesi üzerinde bulabileceğiniz Akif Paşa Taksi’ye 0332 353 17 61, Selçuk Caddesi'nde yer alan Altıyol Taksi’ye ise 0332 357 35 75 numaralı telefonun ulaşabilir ve 7 gün 24 saati taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle hem otogara hem de Karatay'ın turistik noktalarına kısa bir yolculuk ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

Karatay Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  17 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  14 /Hava Durumu
 • Salı
  17 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  18 /Hava Durumu
 • Perşembe
  22 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less