Seydişehir Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Seydişehir Otogarı
place
Karakavak Mahallesi, 42370 Seydişehir/Konya
local_phone
+903325821650

Seydişehir

2006 yılında yenilenerek hizmete giren ve ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta olan Seydişehir Otogarı’nda yolcuların rahat bir yolculuk yapabilmeleri için pek çok güzel olanak sunuluyor. Konya’nın yöresel lezzetlerini de sunan bir restoran, büyük bir market, atıştırmalıklar alabileceğiniz büfe, ATM, açık ve kapalı alanlar, tuvaletler sunan otogarda geniş mescitleri de kullanabilirsiniz.

Otogarda hizmet veren Ulusoy, Kontur, Metro ve Kamil Koç gibi pek çok firmayla başta Konya olmak üzere ülkemizin birçok şehrine; ilçeler arası hizmet veren birlik minibüsleriyle ise Konya’nın bütün ilçe ve köylerinin yanı sıra Beyşehir Gölü gibi turistik noktalara gidebilirsiniz. Otogar müdürlüğüne 0332 582 16 50 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Seydişehir Otogarı'na Ulaşım

Konya’nın merkezine 91 km uzaklıkta olan doğal güzellikleriyle ünlü Seydişehir’in otobüs terminali, Seyit Harun Bulvarı üzerinde ilçe merkezine uzak bir noktada bulunuyor. Yürüyerek ulaşım için uzak olan terminale yolcuların ulaşımını sağlayan birçok ulaşım aracı var.

Belediye Otobüsleri

Pınarbaşı-Çarşı hattı, Terminal-Bahçelievler hattı, Terminal-Karakavak hattı ve Terminal-Necmettin Erbakan Üniversitesi Seydişehir Meslek Yüksek Okulu hattı ile de sabah saat 07:00’dan gece saat 20:00’a kadar ilçenin her durağına gidebilirsiniz. Bu saatten sonra terminalden ulaşım için taksi kullanmanız gerekiyor.

Yolcu Servisleri

Terminale ulaşım için dakik olan ve ilçe merkezinde kolayca bulabileceğiniz ücretsiz yolcu servislerini rahatça kullanabilirsiniz. Konak Meydanı ve Atatürk Bulvarı gibi merkezi yerlerde otobüs firmalarının bilet satış ofisleri bulunuyor ve yolcu servisleri de buradan hareket ediyor.

Seydişehir Birlik Minibüsleri

Seydişehir çevresindeki milli parklardan, Konya merkezinden, Beyşehir ve Yeşildağ gibi ilçelerden ve Seydişehir’in merkez mahallerinden terminaline gitmek için birlik minibüslerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Ahmet Yesevi Caddesi’nde 24 saat taksi bulabileceğiniz ve (0535) 828 82 20 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Seydişehir Taksi 42 ve (0332) 582 19 25 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Çiçek Taksi ile minibüs ve belediye otobüslerinin çalışmadığı saatlerde otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less