Ilgın Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ilgın Otogarı
place
Camiatik Mahallesi, 42600 Ilgın/Konya
local_phone
+903328826262

Ilgın

Ilgın Terminali, küçük bir terminal olmasına rağmen yolcuların rahat bir yolculuk yapabilmeleri için pek çok olanak sunuyor. Afyon ve Akşehir’den Konya’ya seyahat eden otobüsler için bir mola noktası olarak da hizmet veren terminalde molalarda da kullanılan büyük bir restoran, kafe, ücretsiz tuvaletler, mescitler ve market bulunuyor.

Konya, Akşehir, Şarkikaraağaç ve Yalvaç gibi komşu il ve ilçelere her saat başı otobüsleri olan yerel otobüs firmalarının da bulunduğu terminalde Türkiye’nin her şehrine yolcuların ulaşımını sağlayan ulusal otobüs firmalarının da ofisleri bulunuyor. Terminal içerisinde şehirler arası otobüs peronları, ilçe minibüs peronları, belediye otobüsü durakları ve taksi durakları bulabilirsiniz.

Yörede yetiştirilen ürünleri satın alabileceğiniz tezgahlar da bulunan terminalin çevresinde de günlük konaklamalar için uygun olan otellerle bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ilgın Otogarı'na Ulaşım

Ilgın ilçe merkezine biraz uzak olan otobüs terminaline hem Ilgaz merkezinden hem Ilgın’ın termal kaplıcaları ve otellerinden yolcuların 24 saat ulaşımını sağlamak için pek çok araç bulunuyor.

Minibüsler

Ilgın ilçe içi minibüsleri; Şentepe Mahallesi, Karataş Mahallesi ve Ziraat Mahallesi gibi kalabalık mahallerinden; Vefa Tanır Caddesi, Menderes Caddesi ve Esentepe Caddesi gibi yoğun caddelerinden ve termal oteller önünden Ilgın Terminali’ne yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

Nevzat İspir Caddesi, Bağdat Caddesi ve Atatürk Caddesi gibi şehir merkezinin yoğun noktalarında ve her mahallede duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle de belirli saatlerde otobüs terminaline gitmeniz mümkün.

Taksi

Atatürk Caddesi’nde hizmet veren (0332) 881 60 15 numaralı Ilgın Taksi Durağı, Ilgın Termal Otel önünde bulunan Termal Taksi ve Ilgın çevresindeki termal oteller önünde 24 saat hizmet veren duraklarda bulabileceğiniz taksilerle de istediğiniz saatte rahat bir yolculukla terminale gidebilirsiniz. Ilgın, küçük bir ilçe olduğu için oldukça uygun fiyatlarla taksilerle istediğiniz noktadan terminale kolayca gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less