Çumra Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çumra Otogarı
place
Bardakçı Mahallesi, Konya Cd. No:48, 42500 Çumra/Konya
local_phone
+903324471227

Çumra

Konya’nın yaklaşık olarak 45 km güneyinde yer alan Çumra Otogarı, hem Konya ilçelerine hem de çevre şehirlere ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Meram Bağları, Mevlana Müzesi, Kilistra Antik Kenti, Sille Köyü gibi popüler destinasyonları ziyaret etmek için şehre gelen yolcular, Konya Otogarı ile beraber Çumra Otogarı’nı da aktif şekilde kullanıyor.

Konya Caddesi üzerinde konumlanan Çumra Otogarı üzerinden Afyonkarahisar, Karaman, Ankara, Aksaray, Isparta ve Antalya başta olmak üzere birçok bölgeye düzenli olarak seferler düzenleniyor. Atasoy Turizm, Özkaymak Turizm, Kontur, Lüks Aksel Seyahat gibi önemli yerel firmaların yazıhaneleri Çumra Terminali içerisinde bulunuyor. Ayrıca yeme içme alanları, hediyelik eşya stantları, yolcu bekleme salonları ve peronlar, terminalin ana hatlarını oluşturuyor.

Şehrin çok sık ziyaret edilen noktaları ile Çumra Otogarı arasındaki mesafenin kısa olması, şehirler arası yolcuların terminal tercihlerini bu yönde yapmalarını sağlıyor. Konya şehir merkezi ile beraber Bozkır, Karatay, Meram, Akören, Beyşehir gibi ilçelere, ücretsiz yolcu servisleri, halk otobüsleri, taksi ya da minibüs seçenekleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less