Havza Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Havza Otogarı
place
Memduhiye Mah. Tavşandağı Sk. No:27 55700 Havza/Samsun
local_phone
+903627141934

Havza

Havza Terminali, bir karayolu kavşağı noktasında bulunuyor ve Bolu, Çorum, Amasya ve Tokat illerinden Samsun’a gidip gelen otobüsler için bir mola noktası olarak hizmet veriyor. Terminal içinde çoğu yerel firma olmak üzere pek çok otobüs firmasının bilet satış ofisi bulunuyor. Ülkemizin her şehrine otobüs seferleri düzenlenen Havza Terminali’nde lezzetli yemekler tadabileceğiniz bir restoran, küçük bir kafe, büfe, tuvaletler, mescitler ve dinlenme alanları bulunuyor.

Havza’da yetiştirilen sebze, meyve ve yerel el işi ürünleri alabileceğiniz satıcılıların da bulunduğu terminalde ilçe merkezine gidebileceğiniz 24 saat hizmet veren taksi durağı ve terminalden köylere gidebileceğiniz minibüsler de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Havza Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinden otobüs terminaline kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Eğer bavullarınız çoksa ve aceleniz varsa yolcular için sağlanan ulaşım araçları ile de kısa sürede terminale gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren pek çok otobüs firması, yolcularına ücretsiz yolu servisi sağlıyor. İlçenin ana caddelerinde bilet satış ofisleri bulunan firmaların her yarım saatte bir terminale yolcu servisi var.

Minibüsler

Minibüslerle hem terminale hem de çevre il, ilçe ve köylere kolayca gidebilirsiniz. Terminal minibüslerinin ilçenin pek çok semtinde durağı bulunuyor ve minibüsler gece saat 22:00’e kadar hizmet veriyor.

Özel Halk Otobüsleri

Kazım Paşa Caddesi, Havza Devlet Hastanesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu gibi pek çok önemli noktada duraklarını bulabileceğiniz halk otobüsleriyle de terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Kazım Paşa Caddesi üzerinde durağı bulunan Esen Taksi (0546 516 20 55) ve yine aynı caddede 24 saat hizmet veren Meydan Taksi (0362 714 10 29) ile istediğiniz saatte terminale ulaşabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less