Samsun Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Samsun Otogarı
place
Kıran Mah. 55200 İlkadım/Samsun
local_phone
+905319585580

Samsun

Samsun Terminali Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük şehirlerinden biri olan Samsun, önemli bir kavşak noktası olmasından dolayı modern ve büyük bir terminale sahip. Samsun Terminali, 60.000 metrekareden fazla bir alanı kaplıyor ve günde 10.000 civarı yolcu terminalden Türkiye'nin dört bir yanına güvenli seyahat ediyor.

Türkiye'nin en yoğun terminalinden birisi olan Samsun Terminali, şehrin merkezinde yer aldığı için buraya ulaşım çok kolay. Belediye otobüsleri, minibüsler ve otobüs firmaları servisleri ile Samsun Terminali’ne kolayca ulaşabiliyor. Samsun Terminali içerisinde pek çok restoran, kafe ve mescit ve dinlenme alanı da bulunuyor.

 

Şehir Merkezinden Samsun Otogarı'na Ulaşım

 

Şehir Merkezinden Samsun Otogarına Ulaşım

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız otobüs firmasına ait olan yolcu servislerini ücretsiz bir şekilde kullanarak şehir merkezinden Samsun otogarına ulaşabilirsiniz

Otobüs

Şehir merkezinin belli duraklarından kalkan E5 Ekspres hatlarını kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Samsun merkezden ve ilçelerinden kalkan minibüslerle otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less