Samsun Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Samsun Otogarı
place
Kıran Mah. 55200 İlkadım/Samsun
local_phone
+905319585580

Samsun

Samsun Terminali Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük şehirlerinden biri olan Samsun, önemli bir kavşak noktası olmasından dolayı modern ve büyük bir terminale sahip. Samsun Terminali, 60.000 metrekareden fazla bir alanı kaplıyor ve günde 10.000 civarı yolcu terminalden Türkiye'nin dört bir yanına güvenli seyahat ediyor.

Türkiye'nin en yoğun terminalinden birisi olan Samsun Terminali, şehrin merkezinde yer aldığı için buraya ulaşım çok kolay. Belediye otobüsleri, minibüsler ve otobüs firmaları servisleri ile Samsun Terminali’ne kolayca ulaşabiliyor. Samsun Terminali içerisinde pek çok restoran, kafe ve mescit ve dinlenme alanı da bulunuyor.

 

Şehir Merkezinden Samsun Otogarı'na Ulaşım

Samsun merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Samsun Terminali’ne pek çok kolay ulaşım alternatifi bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminal bünyesinde hizmet veren otobüs firmalarının şehir içi bilet satış ofisleri önünden her 30 dakikada bir kalkan ücretsiz yolcu servislerini kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar Samsun’un merkez ilçelerinden de terminale ulaşım için yolcu servisleri sağlıyorlar.

Belediye Otobüsleri

Şehrin merkezi noktalarındaki duraklardan her saat başı kalkan 24, 25 ve E5 Ekspres hatlarını kullanarak terminale kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Samsun’un her semtinde ve merkez ilçelerinde terminal minibüsleri bulabilir ve kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine oldukça yakın olduğu için Samsun Terminali’ne ulaşım için taksileri de tercih edebilirsiniz. Şehirde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less