Vezirköprü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Vezirköprü Otogarı
place
Cumhuriyet, 533. Sk. No:2, 55900 Vezirköprü/Samsun

Vezirköprü

Vezirköprü Otogarı, Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bulunan modern bir tesis. Yolcuların ihtiyaçlarına cevap vermek adına inşa edilen tesis modern ve kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. İlçe halkının otobüs yolculuğu için kullandığı otogar hem iç hem de dış mekânıyla özel olduğunu kanıtlıyor.
Vezirköprü’ye gelen ve Vezirköprü’den kalkan bütün otobüslerin buluşma noktası olan otogar konumu itibarıyla çok yoğun tercih ediliyor. Samsun çıkışlı ve varışlı seferlerin yanı sıra doğrudan Vezirköprü’den hareket eden otobüsler de otogarın yoğun olmasını sağlıyor. İçerisinde kafe, restoran ve büfe gibi pek çok alan bulunan otogar aynı zamanda hediyelik eşya satın alabileceğiniz bir yer. Bu sayede tesisi kullanan yolcular hemen her ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.
Vezirköprü Otogarı ulusal ve yerel pek çok markanın da başlıca tercihlerinden bir tanesi. Bu kapsamda otobüs firmalarının çok büyük bir kısmının ofisinin bulunması otogarın önemini arttırıyor. Ofisi olmayan otobüs firmalarının da kullandığı otogar konumu nedeniyle ulaşımı ciddi anlamda kolaylaştırıyor.

Şehir Merkezinden Vezirköprü Otogarı'na Ulaşım

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde otobüsle seyahat edenlere ulaşım hizmeti veren otobüs terminaline minibüs veya taksiyle erişmek mümkün. Ücretsiz servisler ise yolculara bu rota üzerinde bir başka konforlu alternatif sağlıyor. 

Servis Aracı 

Samsun’a bağlı ilçelerden Vezirköprü’ye genellikle yerel seyahat firmaları sefer düzenliyor. Bu firmaların ücretsiz servislerinden faydalanarak ilçe merkezinde konumlanan küçük terminale 5 dakika içinde erişebilirsiniz. Daha uzak noktalardan yola çıktığınızda zaman kazanmak isterseniz, minibüs veya taksi gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz. 

Taksi 

Vezirköprü’nün ilçe merkezinde araç çağırabileceğiniz taksi durakları mevcut. Bu sayede özellikle hızlıca terminale ulaşmanız gerektiğinde taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

Minibüs  

İlçede otobüs terminaline gelmenin en ekonomik yöntemlerinden biri kuşkusuz minibüse binmek. Üstelik terminalin merkezi konumu sayesinde yolda fazla zaman harcamadan terminal binasında olabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less