Lüks Artvin Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Artvin Seyahat
Bugün
Yarın

Lüks Artvin Seyahat Hakkında

Lüks Artvin Seyahat, yolcu dostu ve konforlu araçlarıyla toplamda 16 farklı şehir ile 35 ayrı noktada hizmet veriyor. Firmayla seyahat edebileceğiniz rotalar arasında ise Artvin, Bursa, İstanbul, Adapazarı, Araklı, Gebze, Ardeşen, Borçka, Bolu, Düzce, Fatsa, Eskişehir, Giresun, İnegöl, Havza, Terme, Rize, Orhangazi, Kırıkkale, Trabzon, Samsun, İzmit, Bozüyük, Çorum, Tekkeköy ve Pazar sayılabilir. 

Halen firma merkezine ev sahipliği yapan Artvin’de 1997 yılında faaliyetlerine başlayan Lüks Artvin Seyahat, profesyonel kadrosu ve lüks araçları sayesinde kısa sürede büyüdü. Müşterilerinin mutluluğunu daima öncelikleri arasında tutan Lüks Artvin Seyahat’in araçlarında her zaman taze ve nefis ikramları bulabilir, yolculuğunuz sırasında belirli aralıklarla sunulan kahve ve çay servisi sayesinde daha keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz. Firmanın yenilenen filosu tamamen kendisine ait araçlardan meydana geliyor. Lüks Artvin Seyahat’in obüslerinde ayrıca yolcuların memnuniyetini kazanmak adına araç genelinde internet hizmeti, koltuk arkalarında müzik ve eğlence sistemi, 2+1 seçeneği de bulunan konforlu koltuklar ile televizyon yayını yer alıyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lüks Artvin Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Lüks Artvin Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lüks Artvin Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Lüks Artvin Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Lüks Artvin Seyahat; Artvin, Trabzon, Rize, Ankara, İstanbul, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Lüks Artvin Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Lüks Artvin Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lüks Artvin Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1997
Otobüs Sayısı: 40
Durak Sayısı: 55
Genel Merkez: Artvin
Kurucu: Davut Aydemir
thumb_up Oy ver
expand_less