Varan Turizm Online Otobüs Bileti

Varan Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Varan Turizm Hakkında

İlk yolcularını 1946’da İstanbul-İzmit arasında taşıyan Varan Turizm, 70 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine daima konfor ve rahatlık sunuyor. İzmit merkezli olan şirket, Türkiye genelinde pek çok ilçede acenteye sahip. Ülke geneline yayılmış bilet satış noktaları ve acentelerde 2 binden fazla çalışanı ile hizmet veren otobüs şirketi, kendini sürekli geliştiriyor. Yüzlerce lüks araçtan oluşan filosu ile yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce noktaya düzenli seferler yapan Varan Turizm, kendisine ait mola merkezleriyle yolcularına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Varan Turizm otobüslerinde vücut rahatlığı sağlayan özel koltuklar ve genişletilmiş koltuk araları sayesinde yolcuların uzun seyahatlerinde konfor elde etmesi amaçlanıyor. Aynı zamanda Travego model otobüsler dışında tüm obüslerde tuvalet imkanı da sunan Varan Turizm, dört yıllık bir aranın ardından 2020 yılında 100 adet sıfır araç alarak büyük bir yatırımla sektöre yeniden dahil oldu. Yolcuların ihtiyaçlarına yönelik yenilenen araçlarıyla kaliteli yolculuk deneyimi yaşatan Varan Turizm, kişiye özel televizyon, uydu ve internet bağlantısı, klima ve hava yenileme filtre sistemi hizmeti de sunuyor. 

Varan Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Varan Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Varan Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Varan Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Varan Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Varan Turizm; İstanbul, Bursa, Aydın, İzmir, Kocaeli, Muğla gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Varan Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Varan Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Varan Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Varan Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Varan Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Varan Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Varan Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Varan Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Varan Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Varan Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Varan Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Varan Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Varan Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Varan Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Varan Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1946
Durak Sayısı: 88
Genel Merkez: Ankara
Kurucu: Nevzat Pekuysal
expand_less