Terme Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Terme Otogarı
place
Yalı Mah. Şehit Celal Güzel Sok. Terme Otogar No:9 Terme/Samsun
local_phone
+903628769774

Terme

Terme Otogarı, Samsun’un Terme bölgesinde bulunan şehirler arası bir otobüs terminali. 2013 yılında inşa edilen tesis, bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek oldukça büyük bir yapı olma özelliği taşıyor. Terme halkının yanı sıra çevre il ve ilçelerden yolcuların da tercih ettiği tesis yıl boyunca yoğun seferlerin gerçekleştiği bir yer oluyor.
Samsun’un önemli ilçelerinden bir tanesi olan Terme, nüfus bakımından kalabalık olması nedeniyle otogarının yoğun olduğu bir nokta. Otogarın bölge halkının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yapılandırılması yolcuların kaliteli hizmet almasını sağlıyor. Bu yönüyle otogarda bulunan peron sistemi indirme ve bindirmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca otogar içerisinde bulunan kafe, restoran ve büfe gibi işletmeler yolcuların bekleme esnasında temel ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Tesiste ayrıca WC ve mescit de var.
Terme’nin Ordu ve Samsun arasında olması Terme Otogarı’na gerçekleşen sefer sayısını önemli ölçüde arttırıyor. Bu durum hem ulusal hem de yerel pek çok otobüs firmasının Terme Otogarı’nda hizmet vermesini sağlıyor. Yıl boyunca seferlerin düzenli olarak gerçekleştiği Terme Otogarı bu özelliği sayesinde daima yoğun bir yer oluyor. Konumu değerlendirildiğinde otogar, yolcuların kolaylıkla ulaşabildikleri bir tesis özelliği de taşıyor.

Şehir Merkezinden Terme Otogarı'na Ulaşım

Küçük bir ilçe olan Terme’nin yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan güzel bir terminali var. Belediye otobüsleri ve minibüslerle ilçe merkezinden ve Terme plajlarından terminale rahatlıkla gidebilirsiniz. Belirli saatlerde otobüs terminaline Samsun ve ilçelerinden de gitmek mümkün.

Belediye Otobüsleri

Ünye Caddesi, Terme Devlet Hastanesi, Saray Caddesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Terme Meslek Yüksek Okulu gibi yerlerde ve hemen her mahallede durağı bulunan belediye otobüsleriyle akşam saat 21:30’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Terme ilçe merkezinde bulacağınız minibüsler de sabah saatlerinden itibaren yolculara hizmet veriyor. Terminal minibüslerini yarım saatte bir hem büyük caddelerde hem de mahalle duraklarında bulabilirsiniz. İlçeler arası hizmet veren minibüslerle ise her saat Samsun ve ilçelerine gitme şansınız var.

Taksi    

0545 522 01 98 numaralı telefonla ulaşarak bulunduğunuz yere taksi çağırabileceğiniz Terme Sahil Taksi, eski otogar karşısında hizmet veren 0543 219 00 55 numaralı Terme Taksi ve Cumhuriyet Meydanı’nda 7/24 açık olan 0546 786 44 22 numaralı Terme Meydan Taksi ile terminale ekonomik fiyatlarla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less