Yeniden As Bafra Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeniden As Bafra Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeniden As Bafra Seyahat Hakkında

Yeniden As Bafra Seyahat, 2010 yılında Samsun merkezli olarak kurulmuş bir otobüs taşımacılığı firması. Necati Aydoğan tarafından kurulan firma hizmet standartlarını sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlıyor. Bu noktada kurucusunun sektör tecrübesi ve öncü yaklaşımları sayesinde kaliteli hizmetlere olanak tanıyor. 
Samsun bölgesinin en önemli otobüs firmalarından bir tanesi olan Yeniden As Bafra Seyahat, Türkiye çapında 196 farklı noktada durağı bulunan firmalardan biri olarak biliniyor. Duraklarının yaygın olması ve geniş araç filosunun bulunması sayesinde çok sayıda yolcuya hizmet veriyor. Türkiye’nin büyük şehirlerine seferleri bulunan firmanın en yoğun sefer düzenlediği iller Kahramanmaraş, Kayseri, Ordu, Rize, Sakarya ve Giresun olarak biliniyor. 
Yolcularına geniş hizmet ağı sayesinde kaliteli bir yolculuk imkânı tanıyan Yeniden As Bafra Seyahat lüks araç filosuyla da beklentileri karşılıyor. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araç seçenekleri sayesinde yolcuların ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunuyor. Yolcuların koltuk düzenine ek olarak araç içi deneyim konusunda TV, internet ve 220 Volt prize sahip araçlarla yolculuk etmesi de oldukça önemli. 
Yolculuk süresinde güvenlik ve memnuniyeti ön planda tutan Yeniden As Bafra Seyahat, personel kalitesi sayesinde yolcuların takdirini topluyor. Müşteri memnuniyetini sağlayacak güler yüzlü personelle hizmet verirken sürüş güvenliği ve emniyet konusunda da maksimum hassasiyet gösteriliyor.

Yeniden As Bafra Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeniden As Bafra Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeniden As Bafra Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeniden As Bafra Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeniden As Bafra Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeniden As Bafra Seyahat; Samsun, Rize, Çorum, İstanbul, Trabzon gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeniden As Bafra Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeniden As Bafra Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Yeniden As Bafra Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeniden As Bafra Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeniden As Bafra Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeniden As Bafra Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Yeniden As Bafra Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeniden As Bafra Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeniden As Bafra Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2010
Durak Sayısı: 193
Genel Merkez: Samsun
Kurucu: Necati Aydoğan
expand_less