Çarşamba Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çarşamba Otogarı
place
Beylerce, 18. Sk. No:56 55500 Çarşamba/Samsun

Çarşamba

Türkülere konu olan Samsun’un Çarşamba ilçesinde hizmet veren Çarşamba Otobüs Terminali, Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım konusunda yolcuların hizmetinde. Samsun şehir merkezine hareket eden minibüslere binmek için de gelebileceğiniz terminalde bölgeye hizmet veren otobüs şirketlerinin yazıhaneleri mevcut. Salıpazarı, Ayvacık, Terme ve Tekkeköy gibi ilçenin çevresinde bulunan yerleşimlere de rahat erişim olanağı sağlayan Çarşamba Otobüs Terminali’nin içinde hem yerel hem de ulusal otobüs firmalarının ofislerini bulabilirsiniz.  

Karadeniz Bölgesi ulaşım ağının önemli merkezleri arasında sayılan Çarşamba Otobüs Terminali’nden İstanbul, Trabzon, İzmir, Rize ve Ankara gibi şehirlerin yanı sıra pek çok merkeze direkt veya aktarmalı olarak seyahat etmek mümkün. Terminale ulaşımda ise düzenli olarak devam eden minibüs seferlerinden yararlanabilir veya otobüs firmalarına ait servis araçlarını kullanabilirsiniz. Hem Çarşamba Otobüs Terminali içinde hem de yakın çevresinde alışveriş yapmak isteyen yolculara kolaylık sunan büfeler yer alıyor. Üstelik terminalde bulunan büfeler sayesinde dilerseniz otobüsünüzü çay veya kahve eşliğinde bekleyebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Çarşamba Otogarı'na Ulaşım

Samsun sınırları dahilinde yer alan Çarşamba Otobüs Terminali’ne başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasından sefer düzenleniyor. İlçe merkezinden Çarşamba Terminali’ne gelirken ise servis aracı, taksi ve minibüs yardımıyla erişim sağlamak mümkün. Ayrıca Samsun şehir merkezinden ilçeye belli aralıklarla otobüs seferleri de gerçekleşiyor. 

Taksi 

Çarşamba ilçe merkezinde yer alan taksi duraklarından bineceğiniz araçlarla dakikalarla ölçülen süre içerisinde Çarşamba Otobüs Terminali’nin önüne kadar erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik dilerseniz terminale yolculuk için ödeyeceğiniz ortalama ücreti durakları aradığınızda telefon üzerinden veya direkt sürücülerle konuşarak öğrenebilirsiniz. 

Servis Aracı  

İlçe merkezinden Çarşamba Otobüs Terminali’ne herhangi bir ücret ödemeden yolculuk yapmak için seyahat şirketlerinin servislerine binmek yeterli. Servis araçları yolcuları direkt Çarşamba merkezden alarak terminal kapısına ulaştırıyor. Böylece seyahat esnasında yanınızda bulunan bavulları da yorulmadan servis araçlarının bagajında terminal binasına getirebilirsiniz. 

Otobüs

Samsun kent merkezinden kalkan Çarşamba otobüsleri ile ilçeye erişim sağlanıyor. Sonrasında ise ilçe merkezinden ücretsiz servis araçlarına, minibüslere veya taksilere binerek Çarşamba Terminali’ne doğru seyahatinizi sürdürebilirsiniz. 

Minibüs   

Samsun kent merkezinden ve diğer ilçelerden gelen minibüsler yolcuları Çarşamba Otobüs Terminali önünde indiriyor. Gün boyunca seferleri süren minibüsler terminale gelen servisler gibi ücretsiz olmasa da uygun fiyatlı yolculuk imkanı sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less