Ladik Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ladik Otogarı
place
Bahşi, 55760 Ladik/Samsun

Ladik

Ladik Terminali Hakkında

Samsun’un büyük ilçelerinden biri olan Ladik’in merkezinde Nalcıoğlu Caddesi üzerinde hizmet veren ve oldukça küçük bir terminal olan Ladik Terminali, merkeze yakın olduğu için çevresinde pek çok kafe, restoran, pastane ve taksi durağı bulunuyor.

Ulaşımın çoğunlukla kooperatif minibüsleri ile sağlandığı terminalde Samsun'un bütün ilçelerine ve Türkiye'nin pek çok noktasına otobüs ve minibüs bulabilirsiniz. İlçede yetiştirilen yöresel ürünleri de satın alabileceğiniz küçük tezgahların bulunduğu terminalde mescit, tuvalet ve market de bulunuyor.

Şehir Merkezinden Ladik Otogarı'na Ulaşım

Samsun’un göz kamaştıran gölü ile ünlü ilçesi Ladik’e Karadeniz Bölgesi kentleri başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli noktalarından otobüsle seyahat mümkün. İlçenin merkezinde bulunan terminale gelirken ise yürüyebilir veya ücretsiz servis araçlarını ve minibüsleri kullanabilirsiniz. 

Servis Aracı  

Ladik Otobüs Terminali ile diğer merkezler arasında sefer düzenleyen otobüs firmalarının servislerini kullanarak terminale yaklaşık 12 dakikada erişebilirsiniz. İlçe merkezine hayli yakın konumlanan terminale ücret ödemeden gelmek için önceden firmalarla görüşerek servis imkanlarını öğrenmeniz yeterli. 

Minibüs   

Servise yetişemeyen veya bu araçların güzergahı dışında bulunan yolcular ise minibüsleri kullanarak ilçe merkezinden Ladik Otobüs Terminali’ne yolculuk yapabilirler. İlçe dahilinde çalışan minibüslerin ücretleri son derece uygun. Ayrıca dilerseniz Samsun’un merkezinden veya diğer yakın yerleşimlerden yine minibüslere binerek Ladik Terminali’nin yakınına kadar gelebilirsiniz. 

Taksi

Ladik’te hizmet veren duraklardan taksi çağırmak, aynı zamanda terminale yolculuk için seçebileceğiniz en pratik alternatiflerden. İlçede bulunan konaklama tesisinizin önüne kadar taksi isteyebilir veya yoldan bir araç çevirerek binebilirsiniz. Buna karşılık otobüsünüzün hareketine kısıtlı süre kaldığında zaman kaybetmemek adına önceden araç çağırmanızda yarar var. 

Otobüs  

Ladik civarında bulunan diğer ilçelerden dönemsel olarak terminale otobüs seferi düzenlenebiliyor. Yola çıkmadan önce güncel sefer bilgilerini öğrenerek Samsun’un popüler ilçesinde hizmet veren terminale yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Otobüslerin Ladik Otobüs Terminali’ne ulaşma zamanı ise arada bulunan uzaklığa göre değişim gösterebilir. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less