Mersin Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mersin Otogarı
place
Çiftçiler Mahallesi, 33240 Toroslar/Mersin
local_phone
+903242381648

Mersin

Mersin Terminali Hakkında

Mersin şehrinin merkezinde Mimar Sinan Bulvarı üzerinde bulunan Mersin Terminali, oldukça büyük ve modern bir otobüs terminali. Her gün yüzlerce yolcu hizmet veren terminalin geniş bir otoparkı ve onlarca otobüs peronu bulunuyor. 50'den fazla ulusal ve yerel otobüs firmasının bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalde Silifke, Anamur ve Tarsus gibi merkezi ilçelere de minibüs seferleri düzenleniyor.

Ücretsiz yolcu servislerinin, belediye otobüslerinin ve minibüslerin ulaşım hizmeti sağladığı terminalde restoranlar, alışveriş yapabileceğiniz marketler, hediyelik eşya dükkanları, güvenlik alanları, ilk yardım odası, tuvaletler ve mescitler gibi pek çok olanak bulabilirsiniz. Merkeze yakın olduğu için çevresinde oteller, restoranlar ve kafeler de bulunan Mersin Terminali’ne (0324) 324 01 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mersin Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden yürüyerek ulaşabileceğiniz otobüs terminaline; 24 saat boyunca çalışan taksiler, şehrin her yerinde durakları bulunan belediye otobüsleri ve ilçelerden ulaşım sağlayan minibüslerle de kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Mersin merkezinde pek çok duraktan geçerek terminale yolcuların ulaşımını sağlayan 11M, 12M, 170, 32M, 33M, 34M, 73M ve 79M numaralı belediye otobüs hatlarıyla gece yarısına kadar terminale ulaşım mümkün.

Yolcu Servisleri

Ekonomik bir ulaşım için tercih edebileceğiniz ücretsiz yolcu servisleri, otobüs firmalarının şehir merkezinde bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkıyor.

Minibüsler

Muğla minibüsleri, şehir içi ulaşımın yanı sıra Mersin’in bütün ilçeleri ve otobüs terminali arasında ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

(0544) 334 45 62 numaralı Üniversite Caddesi’nde hizmet veren Mersin Üniversite Taksi, İstemihan Talay Caddesi’nde hizmet veren (0544) 334 45 62 numaralı Mersin Taksi ve (0555) 140 24 33 numaralı telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz Mersin Demirtaş Taksi ile de istediğiniz zaman otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less