Mut Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mut Otogarı
place
Meydan Mah. Atatürk Blv. No:6/A 33600 Mut/Mersin
local_phone
+903247740656

Mut

Mut Terminali Hakkında

Mersin'in büyük ilçelerinden biri olan Mut’un merkezinde yer alan otobüs terminali, bu tarihi ilçeden Türkiye'nin dört bir tarafına ulaşım hizmeti sağlıyor. Karaman, Mersin, Silifke ve Alanya gibi çevre il ve ilçelerin yanı sıra Türkiye'nin bütün büyük şehirlerine her saat direk otobüs seferleri bulabileceğiniz terminalde yerel firmalar da çoğunlukla Hamamköy, Palantepe ve Güzelköy gibi Mersin’in ilçelerine ve köylerine yolcuları taşıyor.

Küçük bir terminal olsa da merkezi bir konumda bulunduğu için çevresinde marketler, restoranlar ve oteller bulabileceğiniz Mut Terminali’nde ilçe merkezine ulaşım içinde belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz. (0324) 774 74 40 numaralı telefonla terminal merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mut Otogarı'na Ulaşım

İlçenin merkezinden 5 dakikalık kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Mut Terminali’ne ilçenin her mahallesi, semti ve ana caddesinden belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca gidebilirsiniz.

Halk Otobüsleri

Fakülte Caddesi ve Elebeyli Caddesi gibi büyük caddelerin yanı sıra hemen her mahallede de durakları bulunan belediye otobüsleri ile belirli saatlerde otobüs terminaline kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Mut minibüsleri hem ilçe merkezindeki pek çok durağından terminale yolcuların ulaşımını sağlıyor hem de Mersin’in pek çok ilçesinden ve köyünden terminale ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

7 gün 24 saat hizmet veren (0536) 365 38 21 numaralı Yeni Hastane Taksi ile Mut Terminali’ne kısa bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less