Lüks Batman Online Otobüs Bileti

Lüks Batman
Bugün
Yarın

Lüks Batman Hakkında

Lüks Batman, özellikle Türkiye'de bir ilk olması ile dikkat çeken küçük araçlarıyla şehirlerarası yolcu taşımacılığını sürdüren bir seyahat firması. Batman, Eskişehir, Erzurum, İstanbul, Sakarya, Serik, Düzce, Ereğli, Şanlıurfa, Tarsus, Diyarbakır, Alanya, Afyon, Aksaray, Gaziantep ve Konya firmanın seyahat ağında yer alan çeşitli ilçe ve iller arasında.  Filosunda müzik yayını yapılan ve cep telefonu ile konuşulabilen araçlara yer veren Lüks Batman Seyahat ile ayrıca yol boyunca izleyebileceğiniz keyifli filmlerin ve lezzetli ikramlıkların tadını çıkarabilirsiniz. Lüks Batman’ın bazı araçlarına yerleştirilen USB şarj girişleri ise seyahat esnasında bilgisayarının, tabletinin veya cep telefonunun şarjını doldurmak isteyen yolculara rahatlık sağlıyor. Kuruluşu 1996 yılında gerçekleşen şirket, o dönemden beri şehirler arası seyahatte ismi kalite ve güven ile beraber anılan markalardan biri olma yolunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lüks Batman otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Lüks Batman otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lüks Batman seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Lüks Batman hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Lüks Batman; Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Antalya, Adana şehirlerine otobüs seferleri düzenliyor.

Lüks Batman ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Lüks Batman yolcularının firma ile ilgili yaptıkları yorumları Enuygun üzerinde görebilirsiniz.

Lüks Batman biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Lüks Batman otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lüks Batman Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1996
  • directions_busOtobüs Sayısı: 17
  • add_locationDurak Sayısı: 92
  • homeGenel Merkez: Batman
  • account_circleKurucu: Masum Gülçek
thumb_up Oy ver
expand_less