Lüks Batman Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Batman Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Lüks Batman Hakkında

Lüks Batman, özellikle Türkiye'de bir ilk olması ile dikkat çeken küçük araçlarıyla şehirlerarası yolcu taşımacılığını sürdüren bir seyahat firması. Batman, Eskişehir, Erzurum, İstanbul, Sakarya, Serik, Düzce, Ereğli, Şanlıurfa, Tarsus, Diyarbakır, Alanya, Afyon, Aksaray, Gaziantep ve Konya firmanın seyahat ağında yer alan çeşitli ilçe ve iller arasında.  Filosunda müzik yayını yapılan ve cep telefonu ile konuşulabilen araçlara yer veren Lüks Batman Seyahat ile ayrıca yol boyunca izleyebileceğiniz keyifli filmlerin ve lezzetli ikramlıkların tadını çıkarabilirsiniz. Lüks Batman’ın bazı araçlarına yerleştirilen USB şarj girişleri ise seyahat esnasında bilgisayarının, tabletinin veya cep telefonunun şarjını doldurmak isteyen yolculara rahatlık sağlıyor. Kuruluşu 1996 yılında gerçekleşen şirket, o dönemden beri şehirler arası seyahatte ismi kalite ve güven ile beraber anılan markalardan biri olma yolunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  

Lüks Batman Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lüks Batman Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Lüks Batman Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lüks Batman Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Lüks Batman Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Lüks Batman Seyahat; Batman, İstanbul, Antalya, İzmir, Diyarbakır, Şanlıurfa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Lüks Batman Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Lüks Batman Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5
Lüks Batman Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Lüks Batman Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lüks Batman Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Lüks Batman Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Lüks Batman Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Lüks Batman Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Lüks Batman Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Lüks Batman Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Lüks Batman Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Lüks Batman Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Lüks Batman Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Lüks Batman Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Lüks Batman Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Lüks Batman Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Lüks Batman Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1996
Otobüs Sayısı: 17
Durak Sayısı: 92
Genel Merkez: Batman
Kurucu: Masum Gülçek
Firma Puanı: 4.5 / 5
expand_less