Gülnar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gülnar Otogarı
place
Ayvalı, 33705 Gülnar/Mersin
local_phone
+903247513342

Gülnar

Gülnar Terminali Hakkında

Mersin iline bağlı güzel bir ilçe olan Gülnar’ın merkezinde bulunan ve kısa süre önce tamamen yenilenen Gülnar Terminali’nden Akdeniz şehirlerinin yanı sıra Silifke ve Anamur gibi pek çok komşu ilçe ve köye de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. Az sayıda ulusal firma ve yerel otobüs firmasının hizmet verdiği terminalde yöresel lezzetleri sunan bir restoran, küçük bir büfe, ATM, tuvalet, açık ve kapalı bekleme alanları bulunuyor.

Yolcuların belediye otobüsleri ve minibüslerle kolayca ulaşabileceğiniz otobüs terminalinde köy minibüslerinin de ayrı bir peronu bulunuyor.

Şehir Merkezinden Gülnar Otogarı'na Ulaşım

n style="color:#000000">

Mersin’e bağlı Gülnar’ın ilçe merkezinde konumlanan otobüs terminaline yürüyerek veya taksiyle gelebilirsiniz. Sadece birkaç yazıhaneden meydana gelen terminale ayrıca ilçenin büyük kısmından geçen minibüslerle erişim sağlanabiliyor.  

Minibüs  

Gülnar ilçe merkezinden otobüs terminaline doğru hareket eden minibüslerle yolculuk 10 dakika veya daha az zaman alıyor. Bu sayede özellikle Mersin civarında bulunan yerleşimlere yolculukta kullanılan terminale uygun fiyata erişim sağlamak mümkün. İlçenin neredeyse tamamından geçen minibüslere belli başlı noktalarda yer alan duraklardan binebilirsiniz. 

Taksi 

Gülnar'da taksiler terminal yönüne doğru gelirken faydalanabileceğiniz bir diğer ulaşım seçeneği. Üstelik bu araçların bagajlarına valizlerinizi ve diğer eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Taksi kullanarak Gülnar Otobüs Terminali’ne erişmeyi seçenlerin yolda geçirmeleri gereken süre ise 5 dakika. 

Servis Aracı  

Gülnar ilçe merkezinde sürekli hizmet veren yolcu servisi mevcut değil. Buna karşın dilerseniz özel firmalar tarafından sağlanan araçlara rezervasyon yaptırarak Gülnar Terminali’ne yolculuğunuzu daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less