Dilmenler Mardin Seyahat Online Otobüs Bileti

Dilmenler Mardin Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dilmenler Mardin Seyahat Hakkında

Dilmenler Mardin Seyahat, Mardin merkezli olarak 2019 yılında kuruldu. Mardin’in ve bölgenin önemli otobüs firmalarından olmayı başarırken kısa sürede geniş bir yolcu portföyüne ulaşmayı başardı. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederken yolcuların ihtiyaçlarını da ön planda tutmayı ihmal etmez.
Çok geniş araç filosu sayesinde 2019 yılında kurulmuş olmasına rağmen Türkiye çapında 139 farklı durağa seferler düzenler. Mardin’den İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere gerçekleşen tüm seferlerde yolcu konforu ve güvenlik ön plandadır. Tecrübeli şoförleri ve güler yüzlü personeli sayesinde hizmet standartlarını iyileştiren firmanın araç içi konfor konusunda çok iddialı olduğundan söz etmek şart.
Yolcularının memnuniyetini sözde değil özde düşünen firma bütün seferlerinde 2+1 araçlar tercih eder. Bu da koltuk genişliği ve rahatlığın elde edilmesi açısından önem arz eder. Koltuklar arası mesafe kadar TV ve internet çözümleri de yolcuların seyahat sırasındaki konforunu olumlu etkiler. Yolcuların çok yüksek memnuniyet oranıyla tercih ettiği Dilmenler Mardin Seyahat, gelecekte daha fazla noktaya daha yüksek sayıda yolcu taşımayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda da araç filosu her geçen gün genişler.

Dilmenler Mardin Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Dilmenler Mardin Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Dilmenler Mardin Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Dilmenler Mardin Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Dilmenler Mardin Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Dilmenler Mardin Seyahat; Mardin, Gaziantep, Şanlıurfa, Şırnak, İzmir, Adana gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Dilmenler Mardin Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Dilmenler Mardin Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Dilmenler Mardin Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Dilmenler Mardin Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Dilmenler Mardin Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Dilmenler Mardin Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Dilmenler Mardin Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Dilmenler Mardin Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Dilmenler Mardin Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 105
Genel Merkez: Mardin
Kurucu: Mardin Dilmenler Seyahat
expand_less