Öz Gülaras Turizm Online Otobüs Bileti

Öz Gülaras Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Öz Gülaras Turizm Hakkında

Çeyrek asrı aşkın bir süre önce Adıyaman merkezli olarak kurulan Öz Gülaras Turizm, Türkiye’nin pek çok şehrine otobüs seferleri düzenliyor. Son model otobüslerden oluşan filosuyla firma, müşterilerine güvenli, konforlu ve hijyenik bir seyahat deneyimi sunuyor. Geniş ve rahat koltukları bulunan araçlar, teknolojik donanıma da sahip. Öyle ki her bir koltukta ekranlar bulunuyor. Buradaki ekranlardan uydu yayınını izleyebilen yolcular, sistemde kayıtlı olan film ve müziklere de ulaşabiliyor. Öte yandan USB girişlerini kullanarak yolcular, akıllı cihazlarını şarj edebiliyor olmalarının yanı sıra, kendi flaş belleklerinde bulunan filmleri izleme ya da müzikleri dinleme şansına da sahip olabiliyorlar. Bakımları ve temizliği de belirli aralıklarla gerçekleştirilen araçlar, deneyimli sürücülerle uzman çalışanlara emanet. Diğer yandan seyahat esnasında su, çay, kahve ve meyve suyu gibi içeceklerin dışında atıştırmalıklar da ikram ediliyor. 

Öz Gülaras Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Gülaras Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Öz Gülaras Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Gülaras Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Öz Gülaras Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Öz Gülaras Turizm; Adıyaman, Adana, İstanbul, Kahramanmaraş, Mersin, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Öz Gülaras Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Öz Gülaras Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Gülaras Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Öz Gülaras Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Öz Gülaras Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Öz Gülaras Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Öz Gülaras Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Öz Gülaras Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Öz Gülaras Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Öz Gülaras Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Öz Gülaras Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Öz Gülaras Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Öz Gülaras Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Öz Gülaras Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Öz Gülaras Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1997
Durak Sayısı: 215
Genel Merkez: Adıyaman
Kurucu: Recep Dinç
expand_less