Adana - Diyarbakır Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
525 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa 56 dk
En Son Satış
30 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
93 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Lux Diyarbakır, Yeşil Erciş Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Diyarbakır Şehir Merkezine Ulaşım

Şehrin çıkışında bulunan Diyarbakır Terminali’ne (DİŞTİ) yolcuların rahat bir yolculukla ulaşabilmesi için birçok ulaşım aracı sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki Şanlıurfa Bulvarı üzerinde durakları bulunan E1, AZ, Z2, F7, AY ve Z3 havalimanı hattı ile şehir merkezinde pek çok noktaya ve üniversite kampüsüne kısa sürede gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri, her 15 dakikada bir hareket ediyor.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı önünden her yarım saatte bir hareket eden minibüslerle terminalden Diyarbakır’ın her mahallesine gidebilirsiniz. İlçe ve köy minibüsleri de terminal içerisindeki kendi peronlarından her yarım saatte bir kalkıyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs varış peronu önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri, şehir merkezine gitmek için yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım aracı. Seyahat ettiğiniz firmanın şehir içi servisiyle pek çok merkezi caddeye gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Terminalden yolcuların şehir merkezine ulaşımları için dolmuşlar da düzenli olarak hizmet veriyor. Gece saat 22:00’a kadar şehir merkezine giden dolmuşlar bulabilirsiniz.

Taksi

Diyarbakır Terminal Taksi, 7 gün 24 saat yolculara hizmet veriyor. Taksi kullanarak rahat ve kısa bir yolculukla terminalden şehirde istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz.

Adana  Diyarbakır Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Lux DiyarbakırYeşil Erciş SeyahatSiirt Kurtalan EkspresSiirt Has Bağtaş TurizmBest Van TurizmHas Diyarbakır SeyahatMetro TurizmCan Diyarbakır TurizmÖz Has BingölÖzlem Diyarbakır

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Diyarbakır Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Diyarbakır Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Lux Diyarbakır 400 TL1 7 sa 56 dk
Yeşil Erciş Seyahat 400 TL2 7 sa 56 dk
Siirt Kurtalan Ekspres 410 TL1 7 sa 56 dk
Siirt Has Bağtaş Turizm 420 TL2 7 sa 56 dk
Best Van Turizm 450 TL5 7 sa 56 dk
Has Diyarbakır Seyahat 450 TL7 7 sa 56 dk
Metro Turizm 450 TL2 7 sa 56 dk
Can Diyarbakır Turizm 500 TL9 7 sa 56 dk
Öz Has Bingöl 500 TL2 7 sa 56 dk
Özlem Diyarbakır 500 TL7 7 sa 56 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Diyarbakır otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adana - Diyarbakır otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Diyarbakır seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adana - Diyarbakır arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Adana - Diyarbakır arası toplam 525 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.
Adana - Diyarbakır arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Lux Diyarbakır, Yeşil Erciş Seyahat, Siirt Kurtalan Ekspres, Siirt Has Bağtaş Turizm, Best Van Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Metro Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Has Bingöl, Özlem Diyarbakır Adana - Diyarbakır arası seferler düzenliyor.
Adana - Diyarbakır arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Adana - Diyarbakır arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Adana - Diyarbakır otobüs bileti 400 TL.
Adana - Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Adana - Diyarbakır otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Aralık ayında Adana - Diyarbakır otobüs bileti fiyatları 400 TL ila 500 TL aralığında değişiyor.
Adana - Diyarbakır otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Adana seçin.
“Nereye” sorusunda Diyarbakır yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Adana - Diyarbakır seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Adana - Diyarbakır arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Adana - Diyarbakır arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Adana - Diyarbakır arasında günlük 93 sefer yapılıyor.
expand_less