Öz Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır
Bugün
Yarın

Öz Diyarbakır Hakkında

Geçmişte olduğu gibi bugün de Diyarbakır ve civarına seyahat denince adı ilk geçen firmalar arasında bulunan Öz Diyarbakır, 1981 yılından beri hizmet veriyor. İlk olarak Mercedes markalı 13 farklı araçla yollara çıkan firmanın bugün hem otobüslerinin hem de sefer düzenlediği noktaların sayısı iyice artmış durumda. Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Doğu Anadolu başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her bölgesine seferler gerçekleştiren Öz Diyarbakır, geçmişten bugüne teknoloji odaklı ve yenilikçi duruşundan taviz vermiyor. 

Her zaman önce müşteri memnuniyetini ve konforunu önemseyen firmanın sefer ağında Afyon, Aksaray, Eskişehir, İstanbul, Anamur, Isparta, Yalova, Turhal, Giresun, Konya ve Marmaris gibi önemli noktalar yer alıyor. Öz Diyarbakır tarafından planlanan seferlerle ayrıca Rize, Ardeşen, Bitlis, Denizli, Düzce, Doğubeyazıt, Eğirdir, Samsun, Yalova, Gaziantep, Tokat, Şanlıurfa, Kırşehir, Muğla, Mardin, Antalya, Iğdır ve Sakarya gibi şehirler ile ilçelere seyahat mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Öz Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Diyarbakır seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Öz Diyarbakır hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Öz Diyarbakır; Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Batman, İstanbul gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Öz Diyarbakır ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Öz Diyarbakır seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 8 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8

Öz Diyarbakır biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Öz Diyarbakır otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Diyarbakır Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1981
Otobüs Sayısı: 41
Durak Sayısı: 302
Genel Merkez: Diyarbakır
Kurucu: Mehmet Seyhan
Firma Puanı: 4.8 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less