Silvan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Silvan Otogarı
place
Kale Mh. Karabehlülbey Cad. 21640 Silvan/Diyarbakır
local_phone
+904127115129

Silvan

Silvan Otogarı, Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bulunan şehirler arası bir otobüs terminali. İlçeye gelen bütün otobüslerin yolcu indirme ve bindirme noktası olan otogar aynı zamanda bir mola noktası olarak hizmet veriyor. İlçenin şehirler arası ulaşım potansiyelini arttırmayı sağlayan otogar yolcuların kaliteli hizmet almasını da sağlıyor. 

Silvan gerek nüfusu gerekse de bulunduğu nokta itibarıyla çok yoğun otobüs seferlerinin gerçekleştiği noktalardan bir tanesi değil. Ancak yolcuların ihtiyaçlarına cevap vermesi adına yapılandırılan otogarla şehirler arası yolculukta kaliteli çözümler sunuluyor. Çok gelişmiş bir yapıya sahip olmayan otogar yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayabildikleri bir tesis. Ancak kafe ve restoran gibi lüks çözümleri bulmak mümkün değil. Otogarda peron yapısından ziyade otobüslerin biniş noktasına yanaşmasıyla yolcu indirme ve bindirme gerçekleşiyor.

Silvan Otogarı, genellikle yerel otobüs firmalarının hizmet verdiği bir tesis. Bu nedenle de sefer sayısı çok fazla değil. Yılın belli dönemlerinde yoğunlaşan Silvan Otogarı sefer saatlerinde çok kalabalık oluyor. Ancak konumunun çok iyi seçilmiş olması otogara ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. 

Şehir Merkezinden Silvan Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Silvan Otogarı'na ulaşmak için belediye otobüslerini, minibüsleri veya ücretsiz yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Diyarbakır merkezinden saat başı kalkan otobüslerle otogara rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs yolculukları yaklaşık 1 saat 10 dakika sürüyor. 

Minibüsler

Silvan'ın çevre ilçelerinden ve Diyarbakır'ın merkezinden otogara gitmenin en kolay yollarından biri minibüsleri kullanmak. Belediye otobüslerine göre daha hızlı olan bu yolu birçok insan tercih ediyor. 

Yolcu Servisleri

Silvan Otogarı'na seferleri olan otobüs firmalarının servisleriyle hızlı, rahat ve ücretsiz bir şekilde otogara gidebilirsiniz. 

Taksi

Şehir merkezlerinden bineceğiniz herhangi bir taksi ile dilediğiniz saatte otogarda olabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less