Bismil Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bismil Otogarı
place
Şehitlik Mah. 70. Sk. No:27 21010 Yenişehir/Diyarbakır
local_phone
+904122666862

Bismil

Diyarbakır sınırlarında yer alan ilçelerden Bismil'de yolculara seyahat hizmeti veren Bismil Terminali, genellikle kısa mesafeli seferlerde tercih ediliyor. Bismil ilçe merkezine araçla yaklaşık 10 dakika uzaklıkta bulunan terminale dolmuşlarla ulaşım mümkün. Merkez ile terminal arasında çalışan servisler ve taksiler ise Bismil Terminali’ne rahatça gelmek isteyenlerin tercih edebilecekleri diğer alternatifler. 9 farklı firmaya ait yazıhaneyi barındıran terminalde bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfe yer alıyor. Otobüs peronları ve dinlenme yerleri ise Bismil Terminali’nde yolcuları bekleyen bölümler arasında.

Şehir Merkezinden Bismil Otogarı'na Ulaşım

Çevre yolu üzerinde, ilçe merkezinin biraz dışında bulunan Bismil Terminali’ne hem ilçe merkezinden hem de Diyarbakır ve çevre ilçelerden yolcuların rahat ve kısa sürede ulaşabilmeleri için ücretli ve ücretsiz ulaşım araçları sağlanıyor.

Kooperatif Minibüsleri

İlçenin her semtinde durakları bulunan kooperatif minibüsler, gece 22:00’a kadar yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor. Minibüsler aynı zamanda Diyarbakır, Dicle, Başaklı, Çına ve Aralık gibi il ve ilçelerden de her saat başı terminale hareket ediyor.

Belediye Otobüsleri

Kardeşlik Bulvarı ve Nazım Hikmet Bulvarı gibi merkezi noktalarda duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleriyle de kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz. Diyarbakır-Bismil arasında çalışan belediye otobüsleri ise sabah saat 07:00 ile 19:00 arasında hizmet veriyor.

Dolmuşlar

İlçe merkezinden, çevre ilçe ve köylerden ulaşım sağlayan dolmuşlarla da kısa sürede terminale ulaşmanız mümkün.

Taksi

Barış Caddesi gibi merkezi caddelerde durakları bulunan taksilerle de 24 saat terminale ulaşabilirsiniz. Terminal taksi durağı da 7 gün 24 saat yolculara hizmet veriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less