Ergani Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ergani Otogarı
place
Şirinevler, Garaj Cd. No:9, 21950 Ergani/Diyarbakır

Ergani

Ergani Terminali Hakkında

Ergani Terminali, Diyarbakır ve komşu şehirler arasında bir kavşakta yer alıyor. Diyarbakır’ın büyük ve tarihi ilçelerinden biri olan Ergani’nin merkezinde bulunan Ergani Terminali, oldukça küçük ama yolculuğunuz için ihtiyacınız olacak şeyleri satın alabileceğiniz büfeler, restoran, tuvalet, ATM ve mescitleri burada bulabilirsiniz. Az sayıda otobüs firmasının ofisinin bulunduğu terminalden Türkiye’nin dört bir tarafına her gün otobüs seferleri düzenleniyor. Ergani Terminali’nden Dicle, Maden, Alacakaya ve Geyiktepe gibi Diyarbakır ilçelerine de her gün otobüs seferleri bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ergani Otogarı'na Ulaşım

Diyarbakır şehir merkezindeki pek çok noktadan Ergani Terminali’ne kolayca ulaşabilirsiniz. Aradaki uzak mesafeye rağmen ücretli ve ücretsiz olarak değerlendirebileceğiniz pek çok ulaşım alternatifi var

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüslerini kullanarak ilçe terminaline ulaşmak istiyorsanız Diyarbakır-Ergani seferlerini öncelikli olarak değerlendirebilirsiniz. Diyarbakır şehir merkezinden saat 06.00’da kalkan otobüsler, akşam saat 20.30’a kadar hizmet veriyor. Diyarbakır-Ergani otobüsleri 2 saatte bir hareket etmekle birlikte hafta sonu saat 19.00’a kadar hizmet veriyor. En güncel halk otobüsü sefer ve saatlerini, Ergani Belediyesi’nin kendi sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs bileti yanında olan tüm yolcular ücretsiz yolcu servislerinden faydalanabilir. Kimi zamanlarda sizden biletinizi göstermeniz rica edilebilir. Erkenden bilet satış noktasında yer almanız, servisi kaçırmamak açısından oldukça önemli. Firmanızın sizi yönlendireceği noktalarda uygun saatte yolcu servisinizi bekleyebilirsiniz.

Dolmuşlar

Ergani’de hem ilçe içinde ulaşımı sağlayan hem de sizi merkeze götürecek olan dolmuşlar söz konusu. Haftanın her günü hizmet veren Ergani-Diyarbakır minibüsleri sizi yaklaşık 45 dakika içinde terminale ulaştıracaktır.

Taksi

Ziya Gökalp Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi, taksi konusunda çok daha uygun bölgeler. Burada yer alan duraklarda, diğer yerlere kıyasla 7/24 taksi bulmanız yüksek ihtimal.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less