Adana - Amasya Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
618 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 33 dk
En Son Satış
44 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
360 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Topçam Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Amasya Şehir Merkezine Ulaşım

Şehrin hemen çıkışında bulunan Amasya Terminali’nde yolcuların rahat ve kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşmaları için pek çok alternatif ulaşım şekli sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminalin hemen karşısındaki Mehmet Varinli Caddesi üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleri ile her yarım saatte bir şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Yine Mehmet Varinli Caddesi üstünde durakları bulunan minibüsler ile hem şehir merkezindeki her mahalleye hem de Amasya’nın ilçelerine ulaşım hizmeti sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının rahat bir ulaşım için yolcularına sağladığı ücretsiz yolcu servisleri, otobüsler varış peronuna ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyor ve şehrin pek çok önemli noktasına ulaşım sağlıyor.

Taksi

Amasya Terminali’nden şehir merkezi arası sadece 5 kilometre olduğu için kısa bir taksi yolculuğuyla da istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Terminalde 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Amasya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Amasya Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Topçam Turizm 360 TL2 10 sa 33 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 360 TL1 10 sa 33 dk
As Adana Seyahat 360 TL1 10 sa 33 dk
Has Turizm A.Ş. 360 TL1 10 sa 33 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Amasya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adana - Amasya otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Amasya seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adana - Amasya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Adana - Amasya arası toplam 618 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.
Adana - Amasya arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Topçam Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat, As Adana Seyahat, Has Turizm A.Ş. Adana - Amasya arası seferler düzenliyor.
expand_less