Merzifon Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Merzifon Otogarı
place
Hacıhasan Mah. Otogar Cd. No:2003, 05300 Merzifon/Amasya
local_phone
+903585130497

Merzifon

Merzifon Terminali Hakkında

Amasya'nın büyük ilçelerinden biri olan Merzifon'un merkezinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde yolculara hizmet veren Merzifon Terminali, son yıllarda yenilendi ve yolcuların ihtiyaçlarını karışlamak için pek çok olanağa sahip oldu. Geniş açık ve kapalı bekleme alanlarının yer aldığı terminalde onlarca otobüs ve minibüs peronu bulunuyor.

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Amasya İtimat Turizm gibi pek çok büyük otobüs firmasının ofislerini bulunduğu terminalde ücretsiz yolcu servisi de sağlanıyor. Terminalden Amasya’nın bütün ilçelerine ve köylerine her saat başı yerel otobüs firmalarıyla da gidebilirsiniz. (0358) 513 04 97 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Merzifon Terminali’nde ilçe merkezine ulaşım belediye otobüsleri ve 24 saat hizmet veren taksilerle sağlanıyor.

Şehir Merkezinden Merzifon Otogarı'na Ulaşım

İlçenin terminaline yolculara sağlanan ulaşım araçlarıyla hem ilçe merkezinden hem de Amasya ve ilçelerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Cahit Koşkar Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Ulus Caddesi gibi merkezi noktaların yanı sıra ilçenin hemen her mahallesinden de yolcuların terminale ulaşımını sağlayan belediye otobüsleri bulunuyor.

Minibüsler

İlçe içi minibüsler ile terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz. İlçenin merkezi caddelerinin yanı sıra Amasya ilçe ve köylerinden de otobüs terminaline ulaşım mümkün.

Taksi

Taştan Sönmez Caddesi’nde 24 saat açık olan (0507) 357 20 97 numaralı Merzifon Taksi, (0543) 873 56 44 numarasından ulaşabileceğiniz Meydan Taksi ve Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan (0358) 513 35 10 numaralı Ziraat Taksi ile de otobüs terminaline 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less