Mis Amasya Tur Online Otobüs Bileti

Mis Amasya Tur
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Mis Amasya Tur Hakkında

Mis Amasya Tur, 1982 yılında Amasya merkezli olarak kuruldu. Firmanın kurucuları olan Veysel Aksöz, İlhan Şener, Nazım Güney ve Şahin Koçak sayesinde firma kısa sürede başarılı işlere imza attı. Otobüs taşımacılığı alanında elde edilen sonuçlarla daha büyük yatırımlar gerçekleştirilerek firmanın tüm Türkiye’de hizmet veren bir markaya dönüşmesi sağlandı.

Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından bir tanesi olan Mis Amasya Tur, ülkenin farklı noktalarına seyahat imkânı sunan oldukça güçlü bir marka. Bu özelliği sayesinde yolcularına seyahat ihtiyaçlarına cevap verirken kalite ve konfordan asla taviz vermiyor. Seyahati güvenilir bir noktaya taşırken kendi araçlarıyla kurduğu filosunda 259 farklı durağa seferler düzenliyor. Üstelik seferlerde sunulan hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti daima üst seviyede oluyor. Geniş araç filosunu en ideal şekilde donatan firmanın teknolojiye ayak uydurarak kaliteli sonuçlar elde ediyor. Bu noktada yolcuların seyahat boyunca yaşadıkları deneyim TV, internet ve 220 volt prizle oldukça başarılı bir noktaya ulaşıyor. Üstelik yolculara yönelik personel yaklaşımının da çok başarılı olması Mis Amasya Tur’u çok özel bir noktaya taşıyor.

Mis Amasya Tur Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Mis Amasya Tur otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Mis Amasya Tur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Mis Amasya Tur seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Mis Amasya Tur hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Mis Amasya Tur; Samsun, Batman, Siirt, Şanlıurfa, İstanbul, Sivas gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Mis Amasya Tur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Mis Amasya Tur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Mis Amasya Tur otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Mis Amasya Tur otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Mis Amasya Tur otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Mis Amasya Tur otobüslerinde priz bulunuyor.
Mis Amasya Tur biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Mis Amasya Tur otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Mis Amasya Tur ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Mis Amasya Tur her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Mis Amasya Tur otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Mis Amasya Tur otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Mis Amasya Tur otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Mis Amasya Tur otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Mis Amasya Tur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1982
Durak Sayısı: 259
Genel Merkez: Amasya
Kurucu: Muhammer Şenel, İlhan Şenel, Hacı Elmas
expand_less