Samsun - Amasya Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
127 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1 sa 49 dk
En Son Satış
13 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
60 TL
Günlük Sefer Sayısı
25 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Tokat Yıldızı Seyahat, Metro Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Samsun Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Samsun merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Samsun Terminali’ne pek çok kolay ulaşım alternatifi bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminal bünyesinde hizmet veren otobüs firmalarının şehir içi bilet satış ofisleri önünden her 30 dakikada bir kalkan ücretsiz yolcu servislerini kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Bazı firmalar Samsun’un merkez ilçelerinden de terminale ulaşım için yolcu servisleri sağlıyorlar.

Belediye Otobüsleri

Şehrin merkezi noktalarındaki duraklardan her saat başı kalkan 24, 25 ve E5 Ekspres hatlarını kullanarak terminale kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Samsun’un her semtinde ve merkez ilçelerinde terminal minibüsleri bulabilir ve kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine oldukça yakın olduğu için Samsun Terminali’ne ulaşım için taksileri de tercih edebilirsiniz. Şehirde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Otogardan Amasya Şehir Merkezine Ulaşım

Şehrin hemen çıkışında bulunan Amasya Terminali’nde yolcuların rahat ve kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşmaları için pek çok alternatif ulaşım şekli sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminalin hemen karşısındaki Mehmet Varinli Caddesi üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleri ile her yarım saatte bir şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Yine Mehmet Varinli Caddesi üstünde durakları bulunan minibüsler ile hem şehir merkezindeki her mahalleye hem de Amasya’nın ilçelerine ulaşım hizmeti sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının rahat bir ulaşım için yolcularına sağladığı ücretsiz yolcu servisleri, otobüsler varış peronuna ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyor ve şehrin pek çok önemli noktasına ulaşım sağlıyor.

Taksi

Amasya Terminali’nden şehir merkezi arası sadece 5 kilometre olduğu için kısa bir taksi yolculuğuyla da istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Terminalde 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Samsun - Amasya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıSamsun Amasya Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Tokat Yıldızı Seyahat 80 TL8 1 sa 49 dk
Metro Turizm 70 TL6 1 sa 49 dk
Tokat Seyahat 80 TL3 1 sa 49 dk
Mardin Seyahat 60 TL1 1 sa 49 dk
Özlem Cizre Nuh 70 TL1 1 sa 49 dk
As Adana Seyahat 80 TL1 1 sa 49 dk
Topçam Turizm 80 TL1 1 sa 49 dk
Kanberoğlu 100 TL1 1 sa 49 dk
Adıyaman Ünal 100 TL1 1 sa 49 dk
Öz Gülaras Turizm 90 TL1 1 sa 49 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Samsun - Amasya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Samsun - Amasya otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Samsun - Amasya seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Samsun - Amasya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Samsun - Amasya arası toplam 127 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor.
Samsun - Amasya arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Tokat Yıldızı Seyahat, Metro Turizm, Tokat Seyahat, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh, As Adana Seyahat, Topçam Turizm, Kanberoğlu, Adıyaman Ünal, Öz Gülaras Turizm Samsun - Amasya arası seferler düzenliyor.
expand_less