Göynücek Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Göynücek Otogarı
place
Cumhuriyet Mah. Yozgat Cad. 27/B Göynücek/Amasya
local_phone
+903586152388

Göynücek

Göynücek Terminali Hakkında

Amasya şehrinin bir ilçesi olan Göynücek’in merkezinde bulunan Göynücek Terminali, küçük bir terminal ama yolculara rahat bir şekilde seyahat etmeleri için çeşitli olanaklar sunuluyor. Başta komşu iller olan Amasya, Çorum, Tokat ve Sivas olmak üzere hemen her şehre kolayca otobüs bulabileceğiniz terminalde ilçe ve köylere yolcuların ulaşımını sağlayan kooperatif minibüsleri için de ayrı bir peron bulunuyor.

Göynücek Terminali’nde yolculara bekleme alanları, küçük bir restoran, kafe, mescit, tuvalet ve alışveriş yapabilecekleri bir de market sağlıyor.

Şehir Merkezinden Göynücek Otogarı'na Ulaşım

Amasya'ya bağlı tarihi ilçelerden Göynücek’in merkezine yakın bir noktada konumlanan otobüs terminaline yürüyerek veya minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçede faaliyet gösteren taksiler ise terminale yolculuk yapanların seçebilecekleri bir başka seçenek. 

Minibüs  

Küçük bir ilçe olan Göynücek’in neredeyse her mahallesinden geçen minibüslerle terminal yönüne doğru yolculuk yapılabiliyor. Üstelik ilçede minibüs ücretleri son derece düşük. Bu sayede minibüsleri uygun fiyatlı bir ulaşım alternatifi olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Taksi 

Minibüs kullandığınızda otobüsünüzü kaçırma ihtimali bulunuyorsa, taksiyle Göynücek Terminali’ne gelebilirsiniz. Çok daha hızlı bir yolculuk vaat eden taksilerle ilçe terminaline ulaşmak 5 veya 10 dakika kadar zaman alıyor. Üstelik taksileri dilerseniz Amasya kent merkezinden veya diğer ilçelerden terminale gelirken de kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda ücretlerin hayli yükseleceğini hatırlatalım. 

Servis Aracı  

Göynücek içinden yıl boyunca terminal yönüne ulaşım sağlayan servis hizmeti bulunmuyor. Genellikle turistik seyahatler veya iş gezileri için bölgeye gelenler tarafından tercih edilen özel servisleri ise rezervasyon yaptırarak kullanabilirsiniz. Bu araçların rotası ve kalkış zamanı yolcuların ihtiyaçlarına göre belirlenebiliyor. Bu sayede Göynücek Terminali’ne ulaşımda taksiler gibi rahat alternatifler arasında sıralanıyor. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less