Amasya Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Amasya Otogarı
place
Kirazlıdere Mah. Amasya Otogarı, 05200 Amasya Merkez/Amasya
local_phone
+903583121221

Amasya

2013 senesinde yapımına başlanan ve 2014’ten bu yana taşımacılık hizmeti veren Amasya Otogarı’nda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfe, market, kafeterya, hediyelik eşya dükkanı, araç kiralama ofisleri, yazıhaneler vb. imkanlar mevcut. 1988’den kalma eski otogarın kapatılıp Yeni Amasya Otogarı’nın inşa edilmesiyle yolcu kapasitesinin de arttığını söylemek mümkün. Amasya Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı otobüs, minibüs, yolcu servisleri veya taksiler ile sağlamanız mümkün.

Şehir Merkezinden Amasya Otogarı'na Ulaşım

Amasya Terminali, şehir merkezinin biraz dışında çevre yolu üzerinde bulunuyor. Kendinize en uygun ulaşım araçlarından birini kullanarak istediğiniz saatte terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İstasyon Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Mehmet Varinli Caddesi gibi merkezi noktalarda durakları bulunan terminal otobüsleriyle gece saat 24:00’a kadar terminale gidebilirsiniz. Terminal otobüsleri her yarım saate bir kalkıyor.

Yolcu Servisleri

Amasya Terminali’ne merkezden ulaşım için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından olan ücretsiz yolcu servislerini otobüsünüzün kalkış saatinden 30 dakika önce seyahat edeceğiniz firmanın bilet satış ofisi önünde bulabilirsiniz.

Minibüsler

Şehrin merkezi caddeleri ve pek çok semtinde bulunan minibüs duraklarında her yarım saate bir terminale minibüs bulma şansınız var. Merkezi ilçelerden de minibüsle terminale ulaşmak mümkün.

Taksi

Terminale istediğiniz saatte rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Şehir merkezinde pek çok noktada 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less