Taşova Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Taşova Otogarı
place
Cumhuriyet Mah. Vali Lekesiz Cd. No:21, 05800 Taşova/Amasya
local_phone
+903583121221

Şehir Merkezinden Taşova Otogarı'na Ulaşım

Taşova’nın otobüs terminali, ilçe merkezine çok yakın ve kısa bir yürüyüşle ulaşılabilecek mesafede. Hem ilçenin ana caddelerinden hem de mahallelerinden terminale gitmek için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor. Her saat Amasya ilçe ve köylerinden de otobüs terminaline gelebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Nihat Yıldırım Parkı, Karanfil Caddesi, Yıldırım Parkı ve Kasım Hoca Caddesi gibi pek çok yerde duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle istediğiniz saatte rahatça terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Taşova ilçe içi hizmet veren minibüslerin Taşova Meslek Yüksekokulu, Cumhuriyet Parkı ve Taşova Devlet Hastanesi gibi yoğun noktalarda durakları var. 30 dakikada bir bu duraklardan terminale minibüs bulabilirsiniz. Minibüsler, ilçe merkezinden olduğu kadar Amasya, Almus ve Ataköy gibi illerden ve ilçelerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor. Saat başı hareket eden bu ilçeler arası minibüsleri yerel firmalar işletiyor ve durakları da terminal içerisinde bulunuyor.

Taksi

Taşova ilçesi küçük olduğundan mesafeler birbirine çok yakın, bu yüzden ilçede az sayıda taksi durağı bulunuyor. Toplu taşıma araçları saatleri dışında terminale gitmek için (0358) 312 15 69 numaralı telefondan Terminal Taksi’ye ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less