Suluova Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Suluova Otogarı
place
Magosa, 05500 Suluova/Amasya

Suluova

Amasya’nın büyük ilçelerinden biri olan Suluova’nın otogarı, son yıllarda yenilenen modern otobüs terminallerinden biri. Şık bir tasarıma sahip olan terminalde 10 tane otobüs peronu; Metro, Ulusoy, Pamukkale ve Kontur gibi büyük firmaların bilet satış ofisleri ve ilçe birlik minibüs ofisleri bulunuyor. Otogarda her saat İstanbul, Ankara ve İzmir gibi pek çok büyük şehrin yanı sıra Amasya’nın ilçe ve köylerine de otobüs veya minibüs bulabilirsiniz.

İlçe merkezi çıkışında bulunan otogarda 24 saat açık bir taksi durağı, yolculuğunuz için alışveriş yapabileceğiniz bir market, büfe, çay ocağı, otopark, mescitler ve tuvaletler de var.

Şehir Merkezinden Suluova Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinden biraz uzak bir noktada bulunan Suluova Terminali’nde belirli saatlerde belediye otobüsleri ve minibüsler, 24 saat ise taksi ile hem ilçenin her yerine hem de Amasya ve ilçelerine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Amasya Üniversitesi Suluova Meslek Yüksekokulu, Emek Caddesi, Suluova Devlet Hastanesi ve Suluova Belediyesi gibi pek çok merkezi ve yoğun yere belediye otobüsleri ile terminalden kolayca gidilebiliyor. Terminal otobüsleri, gece saat 22:30’a kadar hizmet veriyor ve terminal önündeki Magosa Caddesi’nden hareket ediyor.

Minibüsler

Terminalde her zaman bulabileceğiniz ilçe içi minibüslerle de hem merkezi caddelere hem de Yeni Mahalle, Şeker Mahallesi ve Maarif Mahallesi gibi yoğun mahallere gidebilirsiniz.  Amasya merkezi, Amasya Merzifon Havalimanı, Kayadüzü ve Merzifon gibi yerlere gitmek için de minibüslerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Suluova Devlet Hastanesi karşısında 24 saat hizmet veren 0544 645 04 03 numaralı Suluova Taksi ve Atatürk Bulvarı’nda her zaman açık bulabileceğiniz 0545 528 49 61 numaralı Güven Taksi ile de istediğiniz saatte kısa sürede otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less