Menemen Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Menemen Otogarı
place
Kasımpaşa Mahallesi, 35660 Menemen/İzmir

Menemen

Menemen Terminali Hakkında

İzmir'in Menemen ilçesinin merkezinde bulunan Menemen Terminali, küçük bir terminal olarak yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri olanaklara sahip. İlçede yetiştirilen sebze ve meyveleri yerel satıcılardan alabileceğiniz terminalde market, tuvalet, mescit ve dinlenme alanları da bulunuyor.

Her saat İzmir, Manisa ve Aydın gibi komşu şehirlere otobüs bulabileceğiniz terminalde İzmir'in turistik ilçeleri olan Çeşme, Alaçatı, Seferihisar ve Bergama'ya da düzenli olarak minibüs seferleri bulabilirsiniz. Çoğunlukla yerel firmaların bilet satış ofislerinin olduğu terminale ulaşım için İzban tren hattı, belediye otobüsleri ve dolmuşlar hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Menemen Otogarı'na Ulaşım

Menemen Terminali’ne 7 gün 24 saat yolcuların kolayca gidebilmesi için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

İzban Banliyö Treni

Sadece ilçe merkezinden değil İzmir’in diğer ilçelerinden de terminale ulaşım için kullanabileceğiniz İzban tren hattı, sabah erken saatlerden gece yarısına kadar yolculara hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Menemen ilçesinde ulaşım genellikle belediye otobüsleri ve dolmuşlar ile sağlanıyor. Şehrin her mahallesinde ve büyük caddelerde durakları olan otobüslerle gece saat 22:30’a kadar terminalde olabilirsiniz.

Dolmuşlar

Hem şehrin ana caddelerinde hem de İzmir’in merkezi ilçelerinde ve köylerinde durakları bulunan dolmuşlarla da her saat terminale ulaşım mümkün.

Taksi

Altuğ Karaburun Caddesi’nde hizmet veren (0542) 347 53 35 numarasından ulaşabileceğiniz Park Taksi, Atatürk Caddesi üzerinde 24 saat açık olan Adliye Taksi ve Niyazi Kaplangi Caddesi’nde bulabileceğiniz (0232) 831 00 33 numaralı Menemen Taksi ile de rahat bir yolculukla istediğiniz saatte terminale gelebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less