Bayındır Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bayındır Otogarı
place
Mithatpaşa, Hükümet Önü Cd. No:9, 35840 Bayındır/İzmir
local_phone
+902325814206

Şehir Merkezinden Bayındır Otogarı'na Ulaşım

İzmir’in bir ilçesi olan Bayındır’ın merkezinde, Hükümet Önü Caddesi üzerinde yolculara hizmet veren Bayındır Otogarı’na her 15 dakikada bir hareket eden belediye otobüsleri, 24 saat hizmet veren taksiler ve ilçeler arası ulaşım hizmeti veren ESHOT otobüsleri ve kooperatif minibüsleriyle kolayca ulaşmak mümkün.

Belediye Otobüsleri

İlçe içi ulaşımda çok tercih edilen belediye otobüslerinin Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu, Bayındır Devlet Hastanesi, Bayındır Adliyesi, Hanife Öğretmen Caddesi ve Bayındır mesire alanı gibi pek çok yoğun noktada ve ilçenin her mahallesinde durakları var. 10 dakikalık bir yolculukla belediye otobüslerini kullanarak Bayındır Otogarı’nda olabilirsiniz. 

ESHOT Otobüsleri ve Kooperatif Minibüsleri

İzmir merkezinden ve ilçelerinden otogara ulaşım için İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ESHOT otobüsleri ve Torbalı kooperatif minibüslerinden faydalanabilirsiniz. ESHOT otobüsleri; Tire, Torbalı ve Ödemiş gibi Bayındır’a komşu ilçeler arasında rotalarına göre 06:00’dan 23:00’a kadar her 40 dakikada bir otogara ulaşım hizmeti sağlıyor. Kooperatif minibüslerinin ise daha geniş bir güzergâhları var. Bu minibüslerle İzmir’in bütün ilçeleri ve köylerinden Bayındır Otogarı’na her yarım saatte bir gidebilirsiniz.

Taksi

Hem otogarın hem de pek çok merkezi noktanın kısa yürüyüş mesafelerinde olduğu Bayındır’da az sayıda taksi durağı bulunuyor. Hastane Caddesi üzerinde 7/24 hizmet veren Merkez Taksi durağına 0535 435 23 05 numaralı telefonla ulaşarak, bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilir ve 5 dakikalık bir yolculukla otobüs saatinizden önce otogarda olabilirsiniz.

Bayındır Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  19 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  15 /Hava Durumu
 • Salı
  13 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  13 /Hava Durumu
 • Perşembe
  12 /Hava Durumu
expand_less