Beydağı Turizm Online Otobüs Bileti

Beydağı Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Beydağı Turizm Hakkında

Merkezi Malatya’da yer alan Beydağı Turizm, Antalya, Adana, Gazipaşa, Manavgat, Anamur, Osmaniye, Silifke ve Mersin gibi noktalara hizmet veren bir otobüs firması. Kemal Mutlu tarafından 1972’de kurularak faaliyetine başlayan Beydağı Turizm’in sefer sayısı sonraki yıllar içinde sürekli arttı. Üstelik yolcularına tüm seferler sırasında kahve ve çay servisi sunan firmanın araçlarında 2+1 koltuk seçeneği mevcut. Bu sayede özellikle tek seyahat eden yolcular, çok daha geniş bir ortamın tadını çıkarabiliyorlar. Ayrıca yolcular pek çok ayrıcalıklı hizmetten ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar. 

Malatya Beydağı Turizm’in yıl içinde sürekli devam eden otobüs seferleri ayrıca Darende, Elazığ, Erdemli, Bursa, Marmaris, Salihli, İstanbul, Yatağan, Kızkalesi, Eskişehir, İnegöl, Uşak, Nevşehir, Muğla, Konya, Aydın, Tarsus, Adapazarı ve Turgutlu'yu da kapsıyor. Böylece Türkiye’nin güneydoğusu, batısı ve kuzeybatısında bulunan pek çok önemli merkeze firma ile direkt seyahat etme fırsatı bulabilirsiniz. Öztürkler, İmamoğlu ve Günaydın Dinlenme Tesisleri ise Beydağı Turizm seferleri sırasında mola verilen başlıca noktalardan. Yolcularının seyahat sonunda da rahat edebilmeleri için servis hizmeti sunan firma sayesinde pek çok noktada terminalden kent içine dakikalar içinde mümkün.

Beydağı Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Beydağı Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Beydağı Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Beydağı Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Beydağı Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Beydağı Turizm; Malatya, Antalya, İstanbul, Adana, Gaziantep, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Beydağı Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Beydağı Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5
Beydağı Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Beydağı Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Beydağı Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Beydağı Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Beydağı Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Beydağı Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Beydağı Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Beydağı Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Beydağı Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Beydağı Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Beydağı Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Beydağı Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Beydağı Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Beydağı Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Beydağı Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1972
Durak Sayısı: 54
Genel Merkez: Malatya
Kurucu: Kemal Mutlu
Firma Puanı: 4.5 / 5
expand_less