Bergama Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bergama Otogarı
place
Tepeköy Köyü, 35700 Bergama/izmir
local_phone
+902326331619

Bergama

İzmir kent merkezine yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta konumlanan Bergama Otogarı, ilçe merkezine yakın bir yerde yolcuların hizmetinde. Merkezden hareket eden çeşitli araçlarla kısa sürede terminale gelebilir ve peronlarda bekleyen otobüslere aktarma yapabilirsiniz. 6 farklı yazıhaneyi barındıran terminalde bulunduğunuz süre boyunca büfeden alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bergama Terminali’nde ayrıca bekleme alanları ile otobüslerin yanaştığı peronlar da mevcut.

Şehir Merkezinden Bergama Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinin çıkışında bulunan Bergama Terminali’ne yolcuların kolayca gidebilmesi için pek çok ücretli ve ücretsiz ulaşım aracı sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

Terminale ulaşmak için yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olan ücretsiz yolcu servisleriyle hem Bergama merkezinden hem de çevre beldelerden rahat bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Sabah 06:00 ve gece 24:00 saatleri arasında hizmet veren belediye otobüsleri, terminale gitmek için en çok tercih edilen ulaşım araçları. 835 numaralı terminal hattı; Çandırlı sahili, Dikili sahili ve Çandırlı Çarşı gibi pek çok merkezi duraktan geçiyor.

Minibüsler

Hem ilçe merkezinden hem de Çandırlı, Dikili, Bademli ve Kınık gibi beldelerden terminale ulaşmanızı sağlayan minibüsler hizmet veriyor. Bergama merkezinde pek çok duraktan binebileceğiniz minibüslerle 10 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Bergama merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. İstediğiniz saatte kısa sürede terminale ulaşmak için taksi de kullanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less