Kayseri - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
305 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4 sa 13 dk
En Son Satış
48 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
140 TL
Günlük Sefer Sayısı
34 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
As Adana Seyahat, Ali Osman Ulusoy

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Kayseri Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kayseri merkezine 8 km uzaklıktaki Kayseri Terminali’ne pek çok ücretli veya ücretsiz ulaşım alternatifini kullanarak ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği pek çok otobüs hattı terminale gidiyor. Terminal hattı olan 740 numaralı otobüs dışında 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı belediye otobüsleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Şehir merkezinden terminal rotasında hareket eden tramvaylar bulunuyor. Terminalin giriş kapısına 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Selimiye Durağı’na giden tramvaylarla hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri’nin bütün ilçelerinden ve şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler de terminale ulaşım hizmeti sunuyor.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculuk için tercih edebileceğiniz taksileri şehir merkezinde 24 saat kolayca bulabilirsiniz.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kayseri - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKayseri Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
As Adana Seyahat 180 TL7 4 sa 13 dk
Ali Osman Ulusoy 180 TL5 4 sa 13 dk
Has Turizm A.Ş. 180 TL4 4 sa 13 dk
Topçam Turizm 180 TL3 4 sa 13 dk
Kanberoğlu 180 TL3 4 sa 13 dk
Metro Turizm 140 TL1 4 sa 13 dk
Öz Sivas Seyahat 180 TL3 4 sa 13 dk
Hedef Turizm 170 TL2 4 sa 13 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 180 TL1 4 sa 13 dk
Metatur Turizm 150 TL1 4 sa 13 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kayseri - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kayseri - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kayseri - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Kayseri - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Kayseri - Adana arası toplam 305 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat sürüyor.
Kayseri - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
As Adana Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm A.Ş., Topçam Turizm, Kanberoğlu, Metro Turizm, Öz Sivas Seyahat, Hedef Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat, Metatur Turizm Kayseri - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less