Kayseri Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kayseri Otogarı
place
Şeker Mah. Osman Kavuncu Blv. 38080 Kocasinan/Kayseri
local_phone
+903523274500

Kayseri

Kayseri Hakkında

Türkiye'nin en kalabalık ve önemli bir sanayi şehirlerinden biri olan Kayseri’nin 2005 yılında açılan modern terminalinde Türkiye'nin bütün illerinde düzenli olarak seferler düzenleniyor. İç Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehirlerinden birisi olan Kayseri'nin ihtiyaçlarına cevap vermek için 80.000 metrekarelik bir alanda kurulan bu Kayseri Terminali’nde 50'den fazla otobüs firması, 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Kayseri şehrin merkezinde bulunan Kayseri Terminali konumundan dolayı ülkemizin en kolay ulaşılabilen otogarından biri. Kayseri Terminali içinde bölgeye özgü ürünleri alabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları, restoranlar ve kafeler de yer alıyor.

 

Şehir Merkezinden Kayseri Otogarı'na Ulaşım

Kayseri merkezine 8 km uzaklıktaki Kayseri Terminali’ne pek çok ücretli veya ücretsiz ulaşım alternatifini kullanarak ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği pek çok otobüs hattı terminale gidiyor. Terminal hattı olan 740 numaralı otobüs dışında 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı belediye otobüsleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Şehir merkezinden terminal rotasında hareket eden tramvaylar bulunuyor. Terminalin giriş kapısına 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Selimiye Durağı’na giden tramvaylarla hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri’nin bütün ilçelerinden ve şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler de terminale ulaşım hizmeti sunuyor.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculuk için tercih edebileceğiniz taksileri şehir merkezinde 24 saat kolayca bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less