Süha Turizm Online Otobüs Bileti

Süha Turizm
Bugün
Yarın

Süha Turizm Hakkında

2007 yılında İç Anadolu Bölgesi’nin önde gelen şehirlerinden Kayseri merkezli olarak kurulan Süha Turizm, günümüzde 90’dan fazla aracıyla yolcularına hizmete devam ediyor. Filosunda Man ve Mercedes markalı araçlara yer veren firmanın otobüslerinde 220 volt prizlerden internete pek çok olanak mevcut. 

Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok bölgesinde bulunan şehirler ile ilçelere seferler düzenleyen Süha Turizm, yolculuk sırasında misafirlerine ücretsiz su, çay ve kahve ile küçük krakerler ve kekler servis ediyor. Kayseri, Gaziantep, Niğde, İstanbul, Manavgat, Antalya, Balıkesir, Avanos, Aydın, Birecik, Kırıkkale, Hatay, Osmaniye, Çarşamba, Milas, Mersin, Ordu, Turhal, Dalaman, Erdemli, Gemlik, Fatsa, Fethiye, İnegöl, Karacabey, Kızkalesi, Konya ve Kemer ise Süha Turizm’in seyahat haritasında yer alan önemli noktalardan.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Süha Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Süha Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Süha Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Süha Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Süha Turizm; Niğde, Ankara, Adana, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Gaziantep gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Süha Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Süha Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 9 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.6

Süha Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Süha Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Süha Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2007
Otobüs Sayısı: 29
Durak Sayısı: 288
Genel Merkez: Kayseri
Kurucu: Süleyman Hamurcu
Firma Puanı: 4.6 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less