Kanberoğlu Online Otobüs Bileti

Kanberoğlu
Bugün
Yarın

Kanberoğlu Hakkında

Kanberoğlu Hakkında

1969 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğlu Turizm, ilk dönemlerinde sadece İstanbul, Trabzon, Samsun ve Ankara arasında otobüs seferleri düzenliyordu. Zamanla otobüs filosunu geliştiren ve günümüzde araç filosunda 130’dan fazla otobüs bulunan Kanberoğlu, Türkiye’nin hemen her şehrine düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor, ayrıca Karadeniz bölgesinin en köklü ve önemli otobüs firması olarak tanınıyor.

Modern bir otobüs filosuna sahip olan Kanberoğlu, düzenli olarak yenilediği 2+1 rahat hat ve 2+2 otobüsleriyle, eğitimli personeliyle ve üstün otobüs içi hizmetleriyle ülkemizin en sevilen otobüs firmalarından biri. Kanberoğlu, her otobüsünde bulunan yüksek hızlı internet, koltuk arkası televizyonlar ve zengin ikramlarla yolculara hem eğlenceli hem de güvenli bir seyahat sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kanberoğlu otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Kanberoğlu otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kanberoğlu seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Kanberoğlu hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Kanberoğlu; Samsun, Ordu, Giresun, İzmir, Gaziantep gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Kanberoğlu ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Kanberoğlu seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 6 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.3

Kanberoğlu biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Kanberoğlu otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kanberoğlu Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1969
Otobüs Sayısı: 41
Durak Sayısı: 290
Genel Merkez: Trabzon
Kurucu: Yaşar Temel Kanber
Firma Puanı: 4.3 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less