Bursa - Kayseri Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
696 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 55 dk
En Son Satış
55 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
280 TL
Günlük Sefer Sayısı
7 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Lider Muş Tur, Van Kalesi Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Kayseri Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden yolcuların şehir merkezine ulaşabilmesi için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının ücretsiz ulaşım sunan yolcu servisleri şehir merkezine gitmek için sıklıkla tercih ediliyor. Seyahat ettiğiniz firmanın yolcu servisiyle şehir merkezinde belirli noktalara hızlıca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

740, 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı otobüsler, terminalin çıkış kapısı önündeki duraklardan kalkıyor. Bu otobüslerle şehirde pek çok noktaya gidebilirsiniz.

Tramvay

Terminalin hemen yanındaki Selimiye Durağı’nda şehir merkezine giden tramvaylar bulabilirsiniz. Belirli saatlerde kalkan tramvaylarla şehirdeki ana duraklara ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminal önünde durağı bulunan minibüslerle sadece şehir merkezine değil, şehrin pek çok ilçesine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi

Terminal içinde ve çevresinde bulunan taksi durakları 24 saat hizmet veriyor. Taksi kullanarak da şehirde istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Kayseri Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Kayseri Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Lider Muş Tur 350 TL1 10 sa 55 dk
Van Kalesi Turizm 300 TL1 10 sa 55 dk
Yeşil Muş Ovası 300 TL1 10 sa 55 dk
Özlem Diyarbakır 280 TL1 10 sa 55 dk
Elazığ Murat Turizm 300 TL1 10 sa 55 dk
Tuncelililer 300 TL1 10 sa 55 dk
Star Diyarbakır 300 TL1 10 sa 55 dk
Seyahat Yazılarında Kayseri
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Kayseri otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Kayseri otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Kayseri seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Kayseri arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Kayseri arası toplam 696 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 11 saat sürüyor.
Bursa - Kayseri arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Lider Muş Tur, Van Kalesi Turizm, Yeşil Muş Ovası, Özlem Diyarbakır, Elazığ Murat Turizm, Tuncelililer, Star Diyarbakır Bursa - Kayseri arası seferler düzenliyor.
expand_less