Tomarza Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Tomarza Otogarı
place
Yavuz Selim Mahallesi, 38940 Tomarza/Kayseri

Şehir Merkezinden Tomarza Otogarı'na Ulaşım

Kayseri merkezine 55 kilometre uzaklıkta 22.000 nüfuslu küçük bir ilçe olan Tomarza’nın otogarı, Deveci Caddesi üzerinde hem resmi dairelere hem de büyük caddelere kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Tomarza merkezinden ulaşım için belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler otogara ulaşım hizmet veriyor. İlçeler arası minibüslerle de otogara Kayseri, ilçeler ve köylerden de kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Tomarza Devlet Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Mustafa Akıncıoğlu Meslek Yüksekokulu, Şehit Tamer Gülveren Bulvarı, Pamir Sokak, Hasan Sevinç Sokak ve Orhangazi Camii gibi büyük caddeler ve merkezi yelerin yanı sıra ilçenin her mahalledeki duraklarında yarım saatte bir bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile 5-10 dakikalık bir yolculukla otogarda olabilirsiniz.

Minibüsler

Tomarza minibüsleri çoğunlukla Kayseri merkezinden, çevre ilçe ve köylerden Tomarza Otogarı’na ulaşım hizmeti sağlıyor. Kayseri’nin 16 ilçesinden ve her köyünden her saat hareket eden minibüslerle otogara gidebilirsiniz.

Taksi

Mesafelerin birbirine oldukça yakın olduğu Tomarza ilçesine az sayıda taksi durağı var. Şehit Tamer Gülveren Bulvarı ve Tomarza Devlet Hastanesi önünde 24 saat hizmet veren taksiler bulabilir ve rahat bir yolculukla ilçenin otogarına ulaşabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less