Kayseri - Bursa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
705 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 21 dk
En Son Satış
37 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
13 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ak Turizm, Elazığ Murat Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Kayseri Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kayseri merkezine 8 km uzaklıktaki Kayseri Terminali’ne pek çok ücretli veya ücretsiz ulaşım alternatifini kullanarak ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği pek çok otobüs hattı terminale gidiyor. Terminal hattı olan 740 numaralı otobüs dışında 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı belediye otobüsleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Şehir merkezinden terminal rotasında hareket eden tramvaylar bulunuyor. Terminalin giriş kapısına 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Selimiye Durağı’na giden tramvaylarla hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri’nin bütün ilçelerinden ve şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler de terminale ulaşım hizmeti sunuyor.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculuk için tercih edebileceğiniz taksileri şehir merkezinde 24 saat kolayca bulabilirsiniz.

Otogardan Bursa Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin her ilinden otobüs seferleri düzenlenen Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 kilometre uzaklıkta konumlanır. Otogardan şehir merkezine günün 24 saati belediye otobüsleri, taksiler ve servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz. F/1, 17/C, 17, 38/B, 38/D, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ve 99 numaralı otobüslere binerek Nilüfer, Uludağ, Kestel, Beşevler, Emek, Çekirge gibi semtlere gidebilirsiniz. Otobüsler kullanılan ve “Bukart” adı verilen bileti otogardaki büfelerden alabilirsiniz. 

Taksi

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz Bursa Otogarı’nın çıkış kapısında yolcularını bekleyen taksilere binebilirsiniz. 

Servis

Bursa’ya gitmek için tercih ettiğiniz otobüs firması, Bursa şehir merkezine ve birçok ilçesine yolcu taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlayabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüsünüzün muavinine danışarak ya da otobüsten indiğinizde firmanın gişesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kayseri - Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKayseri Bursa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ak Turizm 300 TL1 10 sa 21 dk
Elazığ Murat Turizm 300 TL1 10 sa 21 dk
Lider Siirt Turizm 220 TL1 10 sa 21 dk
Süha Turizm 230 TL1 10 sa 21 dk
Lüks Kahramanmaraş Turizm 230 TL1 10 sa 21 dk
Beydağı Turizm 150 TL1 10 sa 21 dk
Lider Muş Tur 300 TL1 10 sa 21 dk
Öz Diyarbakır 300 TL1 10 sa 21 dk
Özlem Diyarbakır 220 TL1 10 sa 21 dk
Muş Yolu Turizm 300 TL1 10 sa 21 dk
Seyahat Yazılarında Bursa
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kayseri - Bursa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kayseri - Bursa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kayseri - Bursa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Kayseri - Bursa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Kayseri - Bursa arası toplam 705 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.
Kayseri - Bursa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ak Turizm, Elazığ Murat Turizm, Lider Siirt Turizm, Süha Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Beydağı Turizm, Lider Muş Tur, Öz Diyarbakır, Özlem Diyarbakır, Muş Yolu Turizm Kayseri - Bursa arası seferler düzenliyor.
expand_less