Develi Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Develi Otogarı
place
Feneseaşağı Mahallesi, 38400 Develi/Kayseri

Develi

Develi Terminali Hakkında

Kayseri şehrine bağlı şirin bir ilçe olan Develi merkezinde bulunan Develi Terminali, Türkiye’nin en önemli ve en çok ziyaret edilen doğal güzellikleriyle çevrili bir bölgede olduğu için terminalden kolayca Ürgüp, Kapadokya, Nevşehir, Erciyes Kayak Merkezi ve Sultansazlığı Milli Parkı’na otobüs seferleri bulabilirsiniz. Develi Terminali aynı zamanda Kayseri ve Adana arasında yer alarak bir mola noktası olarak da yolculara hizmet veriyor.

Develi Terminali içerisinde yerel ve ulusal otobüs firması bilet satış ofisleri hizmet veriyor, ayrıca terminalde mola verdiğinizde uğrayabileceğiniz ve yöresel ürünler bulabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları, kafeteryalar, mescitler ve dinlenme alanları bulunuyor. Develi Terminali’nden başta Kayseri, Adana, Aksaray ve Niğde gibi komşu iller başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine ve Kayseri’nin bütün ilçelerine otobüs seferleri bulabilir ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Develi Otogarı'na Ulaşım

Kayseri'ye bağlı yerleşimlerden Develi'de bulunan otobüs terminaline ilçenin merkezinden minibüslere binerek ulaşabilirsiniz. Merkezde rahatlıkla bulabileceğiniz taksiler ve diğer ilçelerden terminale gelen dolmuşlar ise diğer seçenekler arasında. 

Minibüs   

Kayseri’nin Develi ilçesinde yer alan otobüs terminaline az sayıda firma tarafından sefer düzenleniyor. Bu nedenle fazla yoğunluğa sahip olmayan terminale erişmek için minibüslerden yararlanabilirsiniz. Develi’nin merkezinden kalkan araçlar birkaç dakika içinde otobüs terminaline gelerek yolcuları indiriyor. Üstelik diğer yakın ilçe ve kasabalardan da Develi’nin merkezinde konumlanan terminale gelirken minibüsleri kullanmak mümkün. 

Taksi 

Develi’nin merkezinden ilçenin küçük terminaline yapacağınız yolculukta dilerseniz taksileri tercih edebilirsiniz. Kayseri sınırlarında bulunan ilçenin terminaline taksiyle gelmek yaklaşık 5 dakika sürüyor. 

Özel Servisler

Develi’de merkezden terminale erişim sağlayan firma servisleri mevcut değil. Buna karşın özellikle gruplar için ideal sayılan özel servis araçlarını kullanabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less