Cizre Nuh İtimat Online Otobüs Bileti

Cizre Nuh İtimat
Bugün
Yarın

Cizre Nuh İtimat Hakkında

Şırnak Cizre’nin en öne çıkan otobüs firmalarından biri olan Cizre Nuh İtimat, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Hatay ve daha pek çok büyükşehre otobüsle direkt ulaşım hizmeti sağlıyor. 2017 senesinde kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede sektörde ve bulunduğu lokasyonda en çok tercih edilen otobüs firmaları arasına adını yazdırmayı başaran Cizre Nuh İtimat Turizm, yolcularına online bilet alma ve erken rezervasyon gibi alternatifler de sunuyor. Cizre Nuh İtimat Turizm’in gerçekleştirdiği başlıca rotalar ise şöyle: Şırnak-Şanlıurfa (6 Saat), Şırnak-Gaziantep (7,30 saat), Şırnak-Adana (10 saat) ve Şırnak-Ankara (18 saat). Bunun yanı sıra firmanın Mersin, Bursa, Malatya, İstanbul, Eskişehir, Mardin, Antalya ve Diyarbakır gibi büyükşehirlere de ulaşım hizmeti mevcut.

35 araçtan oluşan genç, son derece modern ve teknolojik, konforlu, lüks filosu ile kara yolu taşımacılığı sektörüne hızlı bir giriş yapan Cizre Nuh İtimat, %100 müşteri memnuniyetine verdiği önemle de farkını ortaya koyuyor. Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri gibi noktalarda yolcularına tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı tanıyan firmanın hizmet verdiği tüm araçlarında uydu TV, sınırsız internet erişim, USB girişleri, müzik yayınları, film, kulaklık, yiyecek-içecek ikramları vb. bulunuyor. Geniş koltuk aralığı da yolcuların ferah bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor kuşkusuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Cizre Nuh İtimat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Cizre Nuh İtimat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Cizre Nuh İtimat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Cizre Nuh İtimat; Mardin, Şırnak, Gaziantep, İstanbul, Şanlıurfa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Cizre Nuh İtimat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Cizre Nuh İtimat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Cizre Nuh İtimat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Cizre Nuh İtimat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Cizre Nuh İtimat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2017
Otobüs Sayısı: 22
Durak Sayısı: 147
Genel Merkez: Şırnak
Kurucu: Serdar Uzun
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less