Cizre İtimat Online Otobüs Bileti

Cizre İtimat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Cizre Nuh İtimat Hakkında

Şırnak Cizre’nin en öne çıkan otobüs firmalarından biri olan Cizre Nuh İtimat, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Hatay ve daha pek çok büyükşehre otobüsle direkt ulaşım hizmeti sağlıyor. 2017 senesinde kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede sektörde ve bulunduğu lokasyonda en çok tercih edilen otobüs firmaları arasına adını yazdırmayı başaran Cizre Nuh İtimat Turizm, yolcularına online bilet alma ve erken rezervasyon gibi alternatifler de sunuyor. Cizre Nuh İtimat Turizm’in gerçekleştirdiği başlıca rotalar ise şöyle: Şırnak-Şanlıurfa (6 Saat), Şırnak-Gaziantep (7,30 saat), Şırnak-Adana (10 saat) ve Şırnak-Ankara (18 saat). Bunun yanı sıra firmanın Mersin, Bursa, Malatya, İstanbul, Eskişehir, Mardin, Antalya ve Diyarbakır gibi büyükşehirlere de ulaşım hizmeti mevcut.

35 araçtan oluşan genç, son derece modern ve teknolojik, konforlu, lüks filosu ile kara yolu taşımacılığı sektörüne hızlı bir giriş yapan Cizre Nuh İtimat, %100 müşteri memnuniyetine verdiği önemle de farkını ortaya koyuyor. Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri gibi noktalarda yolcularına tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı tanıyan firmanın hizmet verdiği tüm araçlarında uydu TV, sınırsız internet erişim, USB girişleri, müzik yayınları, film, kulaklık, yiyecek-içecek ikramları vb. bulunuyor. Geniş koltuk aralığı da yolcuların ferah bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor kuşkusuz.

Cizre İtimat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Cizre İtimat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Cizre İtimat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Cizre İtimat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Cizre İtimat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Cizre İtimat; Mardin, Gaziantep, Şırnak, İstanbul, Şanlıurfa, Adana gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Cizre İtimat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Cizre İtimat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 3 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Cizre İtimat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Cizre İtimat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Cizre İtimat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Cizre İtimat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Cizre İtimat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Cizre İtimat otobüslerinde priz bulunuyor.
Cizre İtimat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Cizre İtimat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Cizre İtimat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Cizre İtimat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Cizre İtimat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Cizre İtimat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Cizre İtimat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Cizre İtimat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Cizre İtimat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2017
Otobüs Sayısı: 22
Durak Sayısı: 147
Genel Merkez: Şırnak
Kurucu: Serdar Uzun
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less