Hatay Günsas Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Günsas Turizm
Bugün
Yarın

Hatay Günsas Turizm Hakkında

Hatay, Ankara, Bolu, Kütahya, Sakarya, Adana ve Bursa başta olmak üzere Türkiye genelinde pek çok şehre seferler düzenleyen Hatay Günsas Turizm, aynı zamanda Hatay ve çevresinin en fazla tercih edilen seyahat firmaları arasında. Kuruluşundan günümüze dek yenilik ve kaliteden ödün vermeyen şirket, ayrıca özel toplantılar, geziler ve diğer organizasyonlar için kiralık otobüs seçenekleri de sunuyor. 

Ülke çapında hizmet veren diğer yolcu taşımacılığı şirketleri gibi Hatay Günsas Turizm seferlerinde her yolcunun 30 kilogramı aşmayan iki parça bagaj hakkı var. Ayrıca firma ile seyahat ederken bavullarınızın içerisinde herhangi akıcı malzemenin ve yasak maddenin bulunmadığından emin olmayı unutmamalısınız. Adana, Hatay, İstanbul, Bilecik, İzmir, Manavgat, Kütahya, Bursa ve Alanya’nın pek çok noktasında Hatay Günsas Turizm yetkili ofisi bulunuyor. Böylece seyahatinize dair herhangi bir konuda bilgi almak veya işlem yaptırmak istediğinizde bu ofislerin yolunu tutabilirsiniz. 

Seyahat dünyasında yaşanan gelişmeleri daima yakından takip eden Hatay Günsas Turizm’in araçlarından bazılarında 2+1 koltuk seçeneği mevcut. Böylece yolcular seyahat esnasında kendilerine ait daha geniş bir alana sahip olabiliyorlar. Yolculuk sırasında dilerseniz popüler televizyon kanallarını seyredebilirsiniz. Ayrıca yine yolculara sağlanan radyo yayını, araçlarda bulunan koltukların aralarına yerleştirilen USB şarj üniteleri ve geniş koridor aralıkları seyahatinizi daha konforlu hale getirecek detaylar arasında dikkati çekiyor. Hatay Günsas Turizm’in alanında deneyimli ve güler yüzlü ekibi tarafından servis edilen içecek ve yiyeceklerden yolculuğunuz süresince dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Eğer seyahatiniz devam ederken dizüstü bilgisayar veya cep telefonunuzu kesintisiz olarak kullanmak isterseniz, araçlara yerleştirilen prizler sayesinde bataryanızı doldurabilirsiniz.

Hatay Günsas Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1995
  • directions_busOtobüs Sayısı: 8
  • add_locationDurak Sayısı: 64
  • homeGenel Merkez: Hatay
  • account_circleKurucu: Kasım Gündüz
thumb_up Oy ver
expand_less