Hatay Günsas Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Günsas Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Hatay Günsas Turizm Hakkında

Hatay, Ankara, Bolu, Kütahya, Sakarya, Adana ve Bursa başta olmak üzere Türkiye genelinde pek çok şehre seferler düzenleyen Hatay Günsas Turizm, aynı zamanda Hatay ve çevresinin en fazla tercih edilen seyahat firmaları arasında. Kuruluşundan günümüze dek yenilik ve kaliteden ödün vermeyen şirket, ayrıca özel toplantılar, geziler ve diğer organizasyonlar için kiralık otobüs seçenekleri de sunuyor. 

Ülke çapında hizmet veren diğer yolcu taşımacılığı şirketleri gibi Hatay Günsas Turizm seferlerinde her yolcunun 30 kilogramı aşmayan iki parça bagaj hakkı var. Ayrıca firma ile seyahat ederken bavullarınızın içerisinde herhangi akıcı malzemenin ve yasak maddenin bulunmadığından emin olmayı unutmamalısınız. Adana, Hatay, İstanbul, Bilecik, İzmir, Manavgat, Kütahya, Bursa ve Alanya’nın pek çok noktasında Hatay Günsas Turizm yetkili ofisi bulunuyor. Böylece seyahatinize dair herhangi bir konuda bilgi almak veya işlem yaptırmak istediğinizde bu ofislerin yolunu tutabilirsiniz. 

Seyahat dünyasında yaşanan gelişmeleri daima yakından takip eden Hatay Günsas Turizm’in araçlarından bazılarında 2+1 koltuk seçeneği mevcut. Böylece yolcular seyahat esnasında kendilerine ait daha geniş bir alana sahip olabiliyorlar. Yolculuk sırasında dilerseniz popüler televizyon kanallarını seyredebilirsiniz. Ayrıca yine yolculara sağlanan radyo yayını, araçlarda bulunan koltukların aralarına yerleştirilen USB şarj üniteleri ve geniş koridor aralıkları seyahatinizi daha konforlu hale getirecek detaylar arasında dikkati çekiyor. Hatay Günsas Turizm’in alanında deneyimli ve güler yüzlü ekibi tarafından servis edilen içecek ve yiyeceklerden yolculuğunuz süresince dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Eğer seyahatiniz devam ederken dizüstü bilgisayar veya cep telefonunuzu kesintisiz olarak kullanmak isterseniz, araçlara yerleştirilen prizler sayesinde bataryanızı doldurabilirsiniz.

Hatay Günsas Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Hatay Günsas Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Hatay Günsas Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Hatay Günsas Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Hatay Günsas Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Hatay Günsas Turizm; Hatay, İstanbul, Adana, İzmir, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Hatay Günsas Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Hatay Günsas Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Hatay Günsas Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Hatay Günsas Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Hatay Günsas Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Hatay Günsas Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Hatay Günsas Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Günsas Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Hatay Günsas Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Hatay Günsas Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Hatay Günsas Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Günsas Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Hatay Günsas Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Hatay Günsas Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Hatay Günsas Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1995
Otobüs Sayısı: 8
Durak Sayısı: 64
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: Kasım Gündüz
expand_less