Tokat Seyahat Online Otobüs Bileti

Tokat Seyahat
Bugün
Yarın

Tokat Seyahat Hakkında

Yılda 500 binin üzerinde yolcu taşıyan Tokat Seyahat, Tokat ile Türkiye çapında pek çok şehir ve ilçe arasında düzenlenen seferleriyle hizmet veren bir otobüs şirketi. Mercedes-Benz Travego markalı araçlardan oluşan filosu ve güler yüzlü ekibi ile keyifli yolculukların adresi haline gelen firmanın otobüslerinde okuma lambası, tuzlu ve tatlı ikramlar, internet ve ücretsiz müzik yayını gibi olanaklar sağlanıyor. Tokat ile Ankara, Batman, Elazığ, Gemlik, Kuşadası, İstanbul, İzmir, Polatlı, Selçuk, Side, Turgutlu, Uşak, Sandıklı, Salihli, Hekimhan, Siirt, Yalova, Eskişehir, Manavgat, Diyarbakır veya Şanlıurfa arasında düzenlenen seferlerden yararlanarak Tokat Seyahat yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Filosu 2015 ve sonrasında üretilen araçlardan meydana gelen firma, bu sayede her daim yeni ve konforlu otobüslerle seyahat etme imkanı sağlayarak fark yaratıyor. Biletinizi satın aldıktan sonra Tokat Seyahat online destek kanalları üzerinden dilerseniz seyahat detaylarını ve varış noktasında bulunan servis imkanlarını öğrenebilirsiniz. Özellikle Tokat’a bağlı ilçe merkezlerine yapacağınız seyahatlerde direkt olarak gideceğiniz noktaya ulaşmak için Tokat Seyahat seferlerini tercih etmeniz mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Tokat Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Tokat Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Tokat Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Tokat Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Tokat Seyahat; Tokat, Amasya, Samsun, İzmir, Ankara, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Tokat Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Tokat Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 8 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.3

Tokat Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Tokat Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Tokat Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1985
Otobüs Sayısı: 22
Durak Sayısı: 288
Genel Merkez: Tokat
Kurucu: Ahmet Arat
Firma Puanı: 4.3 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less